HoI4, Xbox Game Pass varken Steam'den alınmalı mı?

Ali deniz mutlu

Femtopat
Gam epass alacağım ve içinde çok sevdiğim oyunlardan biri olan HoI4 var. Steam'de de 15 TL'ye düşmüş. İnternette HOI4 DLC'siz çok basit diye yorumlar var. Game Pass'te oyunun DLC'leri var mı bilmiyorum. Ya da oyunu Game Pass'ten alırsam sonra Steam'den DLC alabilir miyim? Sizce Steam'den mi alayım yoksa Game Pass alınca onu mu oynayayım?

Gam epass alacağım ve içinde çok sevdiğim oyunlardan biri olan HoI4 var. Steam'de de 15 TL'ye düşmüş. İnternette HOI4 DLC'siz çok basit diye yorumlar var. Game Pass'te oyunun DLC'leri var mı bilmiyorum. Ya da oyunu Game Pass'ten alırsam sonra Steam'den DLC alabilir miyim? Sizce Steam'den mi alayım yoksa Game Pass alınca onu mu oynayayım?
Steam den al bir sonraki indirimlerde de dlcleri eklemeye başlarsın.

Gam epass alacağım ve içinde çok sevdiğim oyunlardan biri olan HOI4 var. Steam'de de 15 TL'ye düşmüş. İnternette HOI4 DLC'siz çok basit diye yorumlar var. Game Pass'te oyunun DLC'leri var mı bilmiyorum. Ya da oyunu Game Pass'ten alırsam sonra Steam'den DLC alabilir miyim? Sizce Steam'den mi alayım yoksa Game Pass alınca onu mu oynayayım?

Steam'daki de DLC siz diye biliyorum.

Genel olarak Paradox oyunları DLC'lerle oynanmalı, DLC'siz oyunlar eksik gibi geliyor insana. Zaten çoğu insan bu yüzden Paradox'u kınıyor.

Game Pass'te oyunun DLC'leri bulunmuyor diye biliyorum. Oyunu Steam'dan alıp, yavaş yavaş DLC'leri satın almaya başlamanız iyi olur.

Genel olarak Paradox oyunları DLC'lerle oynanmalı, DLC'siz oyunlar eksik gibi geliyor insana. Zaten çoğu insan bu yüzden Paradox'u kınıyor.

Game Pass'te oyunun DLC'leri bulunmuyor diye biliyorum. Oyunu Steam'dan alıp, yavaş yavaş DLC'leri satın almaya başlamanız iyi olur.
Teşekkürler yanıtın için. Gamepassde de oyunun dlc leri varmış ama indirimsiz fiyata pahalılar şuan steam de 9 saat sonra indirim bitiyo, bu tür indirimler sık sık olur mu yoksa nadir olursa bi anlamı yok steamden almanın gamepass den de alırım dlc. Bide olurda steamden alma ihtimaline karşı en önemli dlcleri söyler misin haxır dlc lerde indirimdeyken alıyım biraz.

Teşekkürler yanıtın için. Game Pass'de de oyunun DLC'leri varmış ama indirimsiz fiyata pahalılar şu an Steam'de 9 saat sonra indirim bitiyor, bu tür indirimler sık sık olur mu yoksa nadir olursa bir anlamı yok Steam'den almanın Game Pass'den de alırım DLC. Bir de olurda Steam'den alma ihtimaline karşı en önemli DLC'leri söyler misin hazır DLC'ler de indirimdeyken alıyım biraz.
HOI4 çok oynamış olduğum bir Paradox oyunu değil, oynayan arkadaşlar elbet öneri yapacaktır. Ek olarak HOI4 sık sık indirime giriyor Steam'de. En azından ben öyle gözlemledim.

Teşekkürler yanıtın için. Gamepassde de oyunun dlc leri varmış ama indirimsiz fiyata pahalılar şuan steam de 9 saat sonra indirim bitiyo, bu tür indirimler sık sık olur mu yoksa nadir olursa bi anlamı yok steamden almanın gamepass den de alırım dlc. Bide olurda steamden alma ihtimaline karşı en önemli dlcleri söyler misin haxır dlc lerde indirimdeyken alıyım biraz.
Bütün dlc ler oyuna fazladan içerik eklediği için en iyisi sizin seçiminizdir. Ve hoi4 genel olarak indirime giriyor.

Geri
Yukarı