HOI4'te 2. Dünya Savaşı bittiğinde ne oluyor?

Daha fazla  
HOI4'te 2. Dünya Savaşı bittiğinde yani 1945'ten sonra ne oluyor? Oyun devam ediyor diye okudum ama değişik şeyler oluyormuş, oyun oynanmaz oluyormuş galiba. Tam olarak ne olduğunu söyleyebilir misiniz?

HOI4'te 2. Dünya Savaşı bittiğinde yani 1945'ten sonra ne oluyor? Oyun devam ediyor diye okudum ama değişik şeyler oluyormuş, oyun oynanmaz oluyormuş galiba. Tam olarak ne olduğunu söyleyebilir misiniz?
Oyun oynanmaz oluyor evet çünkü eğer savaşı kazanırsanız karşınızda sizden büyük güç olmuyor olursa dahi oyun kasmaya başlıyor iyi sisteme sahip olsanız bile.

Savaş bitiyor sonra ne yapmak istiyorsan onu yapıyorsun. Genelde karşındaki büyük güç yok olduğu için yapacak bir şey kalmadığı için oyun bırakılır ya da kalan ülkeleri tek tek kolayca yutup dünyayı ele geçirebilirsin.
Hocam o kasma mevzusu nedir peki bazı forumlarda öyle yazıyor?

Oyun oynanmaz oluyor evet çünkü eğer savaşı kazanırsanız karşınızda sizden büyük güç olmuyor olursa dahi oyun kasmaya başlıyor iyi sisteme sahip olsanız bile.
Büyük güç olunca neden kasıyor oyun?

Hocam o kasma mevzusu nedir peki bazı forumlarda öyle yazıyor?

Büyük güç olunca neden kasıyor oyun?

Çok fazla fabrikaya sahip oluyorsunuz diğer ülkelerde öyle çok asker basılıyor kasmaya başlıyor. Güçten kasıt eğer tarihsel giderseniz Amerika Sovyet'ler Almanya İngiltere Fransa savaşıyor hocam yani siz örnek veriyorum Almanya iseniz müttefikleri yendiğiniz zaman ekstra olarak sovyetleri size karşı çıkabilecek devlet yok diğer durumlar içinde aynısı geçerli örnek veriyorum rusyasınız almanı yenip üzerine İngiltereye çıkarsanız Amerika'nın size çok etki yapması mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı