HOI4'te asiler sürekli yolları kırıyor

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa 🙂
Merhaba, HOI4'te agora ve betterturkey+ modu ile Türkiye oynuyorum. Biliyorum 1937'ye kadar fabrikaları kullanamıyoruz ancak 1-2 tane oluyordu gene şimdi kürdistan destekcileri sürekli yollari kırıyor. Bunlari yok etmenin yolu onların baş kaldırması mı?

IMG_20231008_162048.jpg

Merhaba, HOI4'te agora ve betterturkey+ modu ile Türkiye oynuyorum. Biliyorum 1937'ye kadar fabrikaları kullanamıyoruz ancak 1-2 tane oluyordu gene şimdi kürdistan destekcileri sürekli yollari kırıyor. Bunlari yok etmenin yolu onların baş kaldırması mı?

Eki Görüntüle 1970966
Hocam yardım eden olmazsa 1 saate kadar yardımcı olurum size.

Hocam yardım eden olmazsa 1 saate kadar yardımcı olurum size.
Hocam 1 saate kadar yüksek ihtimal bunlar kurdistani kurar bende geri alırım sorunu çözülür.

Bırak kırsınlar kendi kendine tamir oluyor ayrıca civilian oversight’a çek yerel yönetimi uyumluluk kasarsın, ileride kırmazlar.
Nereden çekiyoruz? İleride kurarlar bende geri alırım zaten.

Hocam 1 saate kadar yüksek ihtimal bunlar kurdistani kurar bende geri alırım sorunu çözülür.

Nereden çekiyoruz? İleride kurarlar bende geri alırım zaten.

Sol üstten bayrağa tıklayın ardından occupied territoriese tıklayın en üstte territory managementın altından ayarlayabilirsiniz.

Sol üstten bayrağa tıklayın ardından occupied territoriese tıklayın en üstte territory managementın altından ayarlayabilirsiniz.
Ben Martial Law'da kullanıyorum, gene de çekeyim mi?

Geri
Yukarı