HOI4'te savaşta yeniliyorum

Nanooo

Decapat
Daha fazla  
Bana savaşla alakalı rehber önerir misiniz? Adamların daha güçlü tüfeklerim artılarda ama yok yenemiyorum bazen de kendi kendine savasmiyorlar duruyorlar bir anda. Tekrar dusmanlara sağ tık yapiyorum, bu savaşları nasıl yenerim?

1937 de filan savaş aciom erken mi?

Yani sayılarim cok ustun tank az çok var ordu düzeni hiç yok nerdelerse direk basiom onu nasıl duzenlicez.
Önemli olan sayı değil. Birlik şablonu da bir o kadar önemli. Tank sayısı yeterli olmalı. Uçak sayısı yeterli olmalı. Yeteri kadar ekipman olmalı tüfek,topçu gibi. Ayrıca destek birimleri olmalı araştırıp şablona koymalısın engineer, recon gibi.

1937 de filan savaş aciom erken mi?

Yani sayılarim cok ustun tank az çok var ordu düzeni hiç yok nerdelerse direk basiom onu nasıl duzenlicez.

HM tamam İtalya'yla Etiyopya bile aliyor beni ben bastiriom sonra adamlar bir saldırıyor uçtu gitti askerler.

HM tamam İtalya'yla Etiyopya bile aliyor beni ben bastiriom sonra adamlar bir saldırıyor uçtu gitti askerler.

Etiyopya açık veriyor oradan pocket atabilirsin. Kesin zafer için hava üstünlüğüyle kazanırsın çok zor değil.

Hm tamam italyayla etiyopya bile aliyor beni ben bastiriom sonra adamlar bir saldırıyor uçtu gitti askerler

Ekran görüntüsü 2022-12-14 224716.png

Ekran görüntüsü 2022-12-14 224745.png

Ekran görüntüsü 2022-12-14 224823.png

Ee napiyim en son yerde

Önemli olan sayı değil. Birlik şablonu da bir o kadar önemli. Tank sayısı yeterli olmalı. Uçak sayısı yeterli olmalı. Yeteri kadar ekipman olmalı tüfek,topçu gibi. Ayrıca destek birimleri olmalı araştırıp şablona koymalısın engineer, recon gibi.

Etiyopya açık veriyor oradan pocket atabilirsin. Kesin zafer için hava üstünlüğüyle kazanırsın çok zor değil.
Hava da komutan atiyamiyorum ve kaldiramiyorum

Yapmistitmda bı ara yeteriszmi ne diyordu bide bana mala anlatır gibi anlatan bir rehber videosu atabilirmsin maxmarine olmazsa iyi olur anlayamiyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı