Hollanda'dan PS4 Pro getirtmek

khlestov

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Hemşire
Merhaba arkadaşlar, hollanda da dayım oturuyor son dönemde malum PlayStation fiyatları uçtu hollandadan PS4 Pro getirtmek istiyorum bu mümkün mü? Ne kadar vergi çıkar? Daha mı ucuza getirtirim? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Kutusuz bır sekılde acık olarak getırırse bir sıkıntı olacagını sanmıyorum 2-3 ay once ben burada 3bn tl olan mıc. ve webcam ı amerıkadan 160 dolara getırtım kutusuz bır sıkıntı olmadı

kargo olayı hakkında fazla bılgım yok ama tr den yurtdısından bırsey aldıysan 30 dolar (Euro yu bılmıyorum) uzeri vergı sıstemı var. Akrabanızın ordakı kargo sırketıne danısması ıyıolur

Merhaba arkadaşlar, hollanda da dayım oturuyor son dönemde malum PlayStation fiyatları uçtu hollandadan PS4 Pro getirtmek istiyorum bu mümkün mü? Ne kadar vergi çıkar? Daha mı ucuza getirtirim? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Daha önce göndertseydin kutu içerisine hediye kartı koyarak gönderdiklerinde vergisiz eline ulaşma ihtimali yüksekti. Fakat gelen ek vergiden dolayı gümrükte oyun konsollarıyla alakalı sıkı denetim başlamıştır.
7031"]
Yurt dışından bir tane ürün getirtebiliyorsun diye biliyorum. Birden fazla getirirsen o zaman vergi uyguluyorlar.
[/QUOTE]
Bahsettiğin şey gümrükte yolcu beraberi diye geçer yani dayısı gelirken yanında getirebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı