Hollanda'dan PS5 getirtmek

Leonidas0x

Decapat
Daha fazla  
Temmuz ayında Hollanda'da yaşayan eniştem ailesiyle birlikte Türkiye'ye gelecek. Ben de ondan rica ettim, stoğa gelir gelmez 400 Euro'ya PS5 dijital alacak ve temmuz ayında gelirken yanında PS5'i de getirecek. Konsol Eurosia garantisi yoksa TR'de garanti kapsamına girmediğini biliyorum ancak uçakla gelecekler, direkt valizle koyup getirecekler konsolu. Ülkeye girerken herhangi bir sorun olur mu? Vergi ile alakalı bir sorun olur mu? Konsolu ellerinden almak gibi bir olay olur mu bunu merak ediyorum. Bir de hem TR, hem de Avrupa vatandaşlıkları var eniştemin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temmuz ayında Hollanda'da yaşayan eniştem ailesiyle birlikte Türkiye'ye gelecek. Ben de ondan rica ettim, stoğa gelir gelmez 400 Euro'ya PS5 dijital alacak ve temmuz ayında gelirken yanında PS5'i de getirecek. Konsol eurosia garantisi yoksa TR'de garanti kapsamına girmediğini biliyorum ancak uçakla gelecekler, direkt valizle koyup getirecekler konsolu. Ülkeye girerken herhangi bir sorun olur mu? Vergi ile alakalı bir sorun olur mu? Konsolu ellerinden almak gibi bir olay olur mu bunu merak ediyorum. Bir de hem TR, hem de Avrupa vatandaşlıkları var eniştemin.

PS 5'in şimdiden hayırlı uğurlu olsun.:)

Temmuz ayında Hollanda'da yaşayan eniştem ailesiyle birlikte Türkiye'ye gelecek. Ben de ondan rica ettim, stoğa gelir gelmez 400 Euro'ya PS5 dijital alacak ve temmuz ayında gelirken yanında PS5'i de getirecek. Konsol eurosia garantisi yoksa TR'de garanti kapsamına girmediğini biliyorum ancak uçakla gelecekler, direkt valizle koyup getirecekler konsolu. Ülkeye girerken herhangi bir sorun olur mu? Vergi ile alakalı bir sorun olur mu? Konsolu ellerinden almak gibi bir olay olur mu bunu merak ediyorum. Bir de hem TR, hem de Avrupa vatandaşlıkları var eniştemin.

Hiçbir şey olmaz ama 1'den fazla getirirse sıkıntı çıkabilir.

Öyle bir şey yok. Tam bir şehir efsanesi bu bende öyle sanıyordum ama alakası yokmuş. :)
isterse faturası üstünde olsun. Yönetmelikte vergi konusunda bir şey yok.

Yani valize koyup direkt getirebilir kimse bir şey diyemez diğmi bu benim şahsi eşyam dese yine kimse bir şey diyemez değil mi?

Geri
Yukarı