HolllyHood'daki bedenler küçük mü?

CrayZzBullet

Hectopat
Kuzenim 13 yaşında Genellikle LCW'den kıyafet alıyor fakat biraz kilolu olduğu için M beden giyiyor. HollyHood'dan Massaka T-shirt'ı alacağım doğum günü hediyesi olarak fakat bedenleri falan tam anlayamadım. Önce LCW'nin beden tablosuna baktım sonra Holllyhood'un tablosuna baktım fazla bir şey anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence M yerine L alın. Bu sıcak günlerde üstüne oturan bir şey olmasındansa az geniş ferah olur. Beden olarak HH'nin çok farkı yok, diğerlerinden.

Aga ben kendim L veya XL giyiyorum. Geçen ay T-Shirt siparişi verdim. XL tam istediğim gibi oldu ne bol ne de dar. Sen M beden al bence
Şimdi LCW'nin beden tablosunun linkini ve hollyhoodun linkinin atarım yardımcı olabilirsen yaz. Bir de LCW'de iken cinsiyeti genç erkek yap. Lcw: Beden Tablosu - Beden Ölçüleri - LC Waikiki
Hollyhood: HH - Massaka Konigsrasse T-shirt YENİ, T-shirt, Massaka Massaka
Yardımcı olursan sevinirim.
Bence M yerine L alın. Bu sıcak günlerde üstüne oturan bir şey olmasındansa az geniş ferah olur. Beden olarak HH'nin çok farkı yok, diğerlerinden.
Dostum sen bir baksana attığım beden tablosuna.

Son düzenleyen: Moderatör:
Knk kuzenim Vanda oturuyor ben ise İstanbul da biz Vana gideceğiz çocuğun doğum gününden 4 gün önce orda olacağız ve çocuğun değiştime ihtimali de yok o kadar uğraşmaz ailesi yani emin mi sin olur mu
Eminim usta. Eğer hoodie olsaydı bir beden küçüğünü al derdim fakat bu sitenin t-shirt bedeni ile normal günlük beden aynı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı