Home tuşu bozuk iPhone'da alternatif home tuşu

BerkayKöse

Anısına
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 7 Plus 128 GB cihazını kullanıyorum. Cihazın orta tuşu bozuk, etkinleştirme ekranına geçemiyorum. Herhangi bir alternatifi var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazı kurduktan sonra parmak izi kısmını atla diyerek geçin. Eğer cihaz kurulu iken Home tuşunu kullanamıyorsanız, "Erişilebilirlik" bölümünden "Assistive Touch" etkin hale getirin. Ekranda sanal bir Home tuşu oluşturacaktır.

Arkadaşlar iPhone 7 Plus 128 GB cihazını kullanıyorum. Cihazın orta tuşu bozuk, etkinleştirme ekranına geçemiyorum. Herhangi bir alternatifi var mı acaba?
Çözüm çok basit herhangi bir iphonu cihazını itunes aracılığı ile yedekleyin fakat yedeklerkene assistive touch açık olucak ve kendi telefonunuzu itunes ‘ e bağlayın önceki yedeklediğizi kendi telefonunuza atın sonra cihaz açıldığı zaman assistive touch çıkacak yani ülke seçiminde bile home tuşu bozuksa yine assistive touch gerekli oluyor malesef. Bizzat ben böyle çözdüm.

Çözüm çok basit herhangi bir iphonu cihazını itunes aracılığı ile yedekleyin fakat yedeklerkene assistive touch açık olucak ve kendi telefonunuzu itunes ‘ e bağlayın önceki yedeklediğizi kendi telefonunuza atın sonra cihaz açıldığı zaman assistive touch çıkacak yani ülke seçiminde bile home tuşu bozuksa yine assistive touch gerekli oluyor malesef. Bizzat ben böyle çözdüm.
5S var onunkini alsam olurmu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı