Hometech 470C notebook Wi-Fi sürücüsü kayboldu

Bravev

Centipat
Makaleler
1
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
128 GB
Ekran kartı
HD 600
İşlemci
N4020
Merahaba arkadaşlar Hometech 470C notebook aldım alalı daha 21 gün oldu arıza üstüne arıza ilk arızayı ekrandan verdi laptopun.
Kapağını kapatırken yukarıdan aşagı kısma uzun ince yeşil bir çizgi fark ettim bugunde touchpad çalışmadı sıvı temasıda yoktu.
Bende arıza laptoptamı ya da sistemdemi diye sürücüleri güncellemek için.
Driver Booster adlı uygulamayı indirdim sürücüleri güncelleye bastıktan sonra güncellerken bir sorun oluştu gibi hata verdi.
Yüklemeyi iptal ettim bu sefer de Wi-Fi sürücüsünü kaldırmış uygulama sonra Windows 11'i sıfırladım touch pad düzelmişti ama.
Wi-Fi sürücüsü yoktu diğer PC'den Wi-Fi sürücüsünü indirmeye çalıştığımda ise sürücülerini göremedim s/n 66210202530.
Numarasınıda arattım internette hiçbir şey bulamadım siz bulduysanız atabilir misiniz acaba?

Hocam Hometech alarak bence hata ettiniz. Daha güvenilir marka almalıydın. Sürücüler hakkında bilgin yok ise Hometech müşteri hizmetlerini ara, onlar bağlanıp ayarlarlar.

Hocam Hometech alarak bence hata ettiniz. Daha güvenilir marka almalıydın. Sürücüler hakkında bilgin yok ise Hometech müşteri hizmetlerini ara, onlar bağlanıp ayarlarlar.

Kötü olduğunu biliyorum ama sadece iş amaçlı aldığım için bir şey olmaz diye aldım.sağolun yarın ararım olmazsa

Yeni konular

Geri
Yukarı