Hometech Alfa 100A Windows 8.1 sürücüleri

Ozgur1260

Picopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba benim Hometech Alfa 100A adında dizüstü bilgisayarım var. Bilgisayarım 32 Bit ve 2 GB RAM'i var ve Windows 10 yüklü. Haliyle çok kasıyor. Bende bilgisayara Windows 8.1 32 Bit yükledim. Ama bilgisayarda bir tane bile driver yok. İnternete bile bağlanamıyorum. Başka bilgisayardan driver aradım hiç bulamadım.
Lütfen biri bana Hometech Alfa 100A modeline indirilebilecek tüm driverları atar mısınız?

Screenshot_20210108-004436_Chrome.jpg

Driverları 8.1 ile uyumlu olmayabilir o yüzden driverlar çalışmayabilir zaten zayıf bir laptop nasıl hızlandırmayı düşünüyorsunuz ki Windows 10 geri atın bence.

Yukarıdaki websiteden indiremezseniz tek tek donanım kimliğini paylaşın lütfen. Rehberi aşağıda mevcut.

Driverları 8.1 ile uyumlu olmayabilir o yüzden driverlar çalışmayabilir zaten zayıf bir laptop nasıl hızlandırmayı düşünüyorsunuz ki Windows 10 geri atın bence.

Windows 10'da cidden çok kasıyor.8.1'de gayet güzel çalışıyor. Cihaz kullanılacak gibi olmuyor.
Yukarıdaki websiteden indiremezseniz tek tek donanım kimliğini paylaşın lütfen. Rehberi aşağıda mevcut.

Sadece işlemcinin donanım kimliğine ulaşabildim. Onun dışındakilere bilinmeyen aygıt diyor.
Windows 10'da cidden çok kasıyor.8.1'de gayet güzel çalışıyor. Cihaz kullanılacak gibi olmuyor.

Sadece işlemcinin donanım kimliğine ulaşabildim. Onun dışındakilere bilinmeyen aygıt diyor.
İşlemcinin donanım kimliği:
ACPI\GenuineIntel_-_x86_Family_6_Model_76
*GenuineIntel_-_x86_Family_6_Model_76
ACPI\GenuineIntel_-_x86_Family_6
*GenuineIntel_-_x86_Family_6
ACPI\GenuineIntel_-_x86
*GenuineIntel_-_x86

Son düzenleme:

Geri
Yukarı