Hometech Alfa 10TM tablet oyunlarda ve uygulamalarda çok kasıyor

DorukISHere

Centipat
Yer
Türkiye/İstanbul/Beylikdüzü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Bilgisayar
Marka Adı: Hewlett-Packard HP Compaq dx2300 Microtower
İşletim sistemi: Microsoft Windows 7 Ultimate (x64) Build 7601
Hizmet paketi: Service Pack 1
İşlemci Adı: Intel Celeron D 346
CPU Marka Adı: Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9500 GT
Grafik Belleği: 512 MBayt of DDR2 SDRAM
RAM: 3 GB DDR2 SDRAM
Anakart Modeli: MSI 0A90
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam. Benim tabletim uygulamalarda çok donuyor ya da kasıyor. Bu sorunu çözebilecek bir uygulama ya da çözüm önerir misiniz? Aşağıya tabletimin sistem özelliklerini bırakıyorum. Gerekli olan tabletim hakkında eksik bir sistem özelliğini yazmadıysam uyarın o bölüm ile ilgili de sistem özelliğini yazarım.

Marka: Hometech.
Model: Alfa_10tm.
Hardware: (Media tek) MT8163.
Sistem: Android 6.0 marshmallow.
API level: 23.
OpenGL es: 3.0-3.1
Security patch level: 5 Ocak 2017.
İşlemci: Aarch 64 Processor rev3 (aarch64)
CPU architecture: 4x1, 30 GHz.
CPU hardware: MT8163.
CPU type: 64 Bit.
Çekirdek: 4
CPU Frequency: (600 MHz-1300 MHz)
Total RAM: 2980 MB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyduruk ürün, keşke para verip almasaydınız. Donanımı doğrudan kötü. Video izlemek ve internette gezmekten başka bir işe yaramaz. Sorunuza gelirsek hiç ümitlenmeyin, o tableti diriltecek program veya yöntem yok.
O kadar da uyduruk değil çok da işime yaradı PUBGM açmasa ne olucak diğer tüm oyunlarda çok iyi çok sağ olun tavsiyeniz için hocam <3

O kadar da uyduruk değil çok da işime yaradı PUBGM açmasa ne olucak diğer tüm oyunlarda çok iyi çok sağ olun tavsiyeniz için hocam <3
Amacım aşağılamak veya hor görmek değildi. Keşke sorsaydınız Sosyal'de. Daha iyi ürünler için öneriler alabilirdiniz. Hometech ürünleri genel olarak kalitesiz, zaman ilerledikçe ağırlığını daha fazla hissedeceksiniz.

Amacım aşağılamak veya hor görmek değildi. Keşke sorsaydınız Sosyal'de. Daha iyi ürünler için öneriler alabilirdiniz. Hometech ürünleri genel olarak kalitesiz, zaman ilerledikçe ağırlığını daha fazla hissedeceksiniz.
Yok yok yanlış anlamayın aşağılamadınız sadece tavsiyenizi yorumladım. Hem zaten tableti de annem ve babam bana almıştı canlı ders için. İleride sosyale sorup daha iyisini alabilirim. Amacım sadece hızlandırmanın bir yolu var mı onu öğrenmekti. Teşekkür ederim bu arada verdiğiniz tavsiyeler için :)

Yok yok yanlış anlamayın aşağılamadınız sadece tavsiyenizi yorumladım. Hem zaten tableti de annem ve babam bana almıştı canlı ders için. İleride sosyale sorup daha iyisini alabilirim. Amacım sadece hızlandırmanın bir yolu var mı onu öğrenmekti. Teşekkür ederim bu arada verdiğiniz tavsiyeler için :)
Mağazadaki hızlandırma uygulamalarının hiçbiri işe yaramıyor, bunları kurmanız daha da yavaşlamasına sebep olur. Overclock veya ROM gibi aşırı çözümler denenebilir fakat Hometech markası yaygın olmadığından özel çekirdek veya rom geliştiren yoktur diye tahmin ediyorum.

Mağazadaki hızlandırma uygulamalarının hiçbiri işe yaramıyor, bunları kurmanız daha da yavaşlamasına sebep olur. Overclock veya ROM gibi aşırı çözümler denenebilir fakat Hometech markası yaygın olmadığından özel çekirdek veya rom geliştiren yoktur diye tahmin ediyorum.
Tamamdır o halde ileride daha iyisini alabilirim sağ olun tekrardan :)

Geri
Yukarı