Hometech Alfa 110A ses driver sorunu

Pesimiist

Hectopat
Herkese merhaba, Hometech Alfa 110A netbooka format attım. Atmaz olsaydım, ses driverı silindi, yüklü ses aygıtı yok diyor. Sitesinden driver indirdim, setup yok. Aygıt Yöneticisi'nden elle kurmayı denedim; ses, oyun, video sekmesi yok. Bilen varsa yardım ederse çok sevinirim, 2 gündür uğraşıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20200306_123527.jpg
    IMG_20200306_123527.jpg
    496,4 KB · Görüntüleme: 631
  • IMG_20200306_123500.jpg
    IMG_20200306_123500.jpg
    466 KB · Görüntüleme: 419
  • IMG_20200306_123406.jpg
    IMG_20200306_123406.jpg
    425,9 KB · Görüntüleme: 394
Son düzenleyen: Moderatör:
Netbook sitesinden bütün sürücüleri indirip bir klasöre atın. Ardından bilinmeyen aygıtları elle güncelleme seçeneğini seçin ve sürücülerin olduğu klasörü gösterin. Önce bilinmeyen aygıtları yüklemeniz lazım. Onlar olmadan diğer bileşenleri görmeyebilir sistem çünkü.

Herkese merhaba, Hometech Alfa 110A netbooka format attım. Atmaz olsaydım, ses driverı silindi, yüklü ses aygıtı yok diyor. Sitesinden driver indirdim, setup yok. Aygıt Yöneticisi'nden elle kurmayı denedim; ses, oyun, video sekmesi yok. Bilen varsa yardım ederse çok sevinirim, 2 gündür uğraşıyorum.
Merhaba.

1. Arama motoruna "es8316audcodec device driver" yaz.
2. İşletim sistemine uygun olanı indir.
3. Sıkıştırılmış ise aç
4. Aygıt yöneticine git
5. İndirdiğin evrak ile bilinmeyen aygıtı güncelle
6. Hometech in sitesinden Alfa 110A için driver paketini indir
7. Aygıt yöneticine git
8. Hometechden indirdiğin evrak ile bilinmeyen aygıtı güncelle

Umarım işe yarar. Bende yaradı.

Merhaba.

3. Sıkıştırılmış ise aç
4. Aygıt yöneticine git
7. Aygıt yöneticine git

kardeş slm kadir ben, anlattığın gibi bende yaptım ama nedense olmuyor 1 haftadır uğraşıyorum
eğer sen timewiver ile bağlanabilirsen iyi olur benim için kardeşim bir türlü olmuyr
Merhaba.

3. Sıkıştırılmış ise aç
4. Aygıt yöneticine git
7. Aygıt yöneticine git

kardeş slm kadir ben, anlattığın gibi bende yaptım ama nedense olmuyor 1 haftadır uğraşıyorum
eğer sen timewiver ile bağlanabilirsen iyi olur benim için kardeşim bir türlü olmuyr
Merhaba.

3. Sıkıştırılmış ise aç
4. Aygıt yöneticine git
7. Aygıt yöneticine git

kardeş bu işlem sende yaradı ise bizede yardımet sana zahmet uzaktan bağlantı kur çözelim beraber sana zahmet

Son düzenleme:
Netbook sitesinden bütün sürücüleri indirip bir klasöre atın. Ardından bilinmeyen aygıtları elle güncelleme seçeneğini seçin ve sürücülerin olduğu klasörü gösterin. Önce bilinmeyen aygıtları yüklemeniz lazım. Onlar olmadan diğer bileşenleri görmeyebilir sistem çünkü.
İyi akşamlar hocam sizin sorun düzeldi mi

Bende günlerdir uğraşıyorum alfa 110a modeli var. Ekran kartı sürücüsü yükleyince kart okuma, ses, pil göstergesi sorunu çözülüyor.

Bende günlerdir uğraşıyorum. Ekran kartı sürücüsünü yükleyince ses, pil simgesi ve kart okuma sorunu düzeldi.

Son düzenleme:
Bende günlerdir uğraşıyorum alfa 110a modeli var. Ekran kartı sürücüsü yükleyince kart okuma, ses, pil göstergesi sorunu çözülüyor.

Bende günlerdir uğraşıyorum. Ekran kartı sürücüsünü yükleyince ses, pil simgesi ve kart okuma sorunu düzeldi.

Siz hangisini indirdiniz?

siz hangisini indirdiniz burda birden fazlası var

Yeni konular

Geri
Yukarı