Hometech dizüstü bilgisayarın bataryası çok şişti

Danotella

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Limburg...
Daha fazla  
1660921422392.png

Yukarıda gördüğünüz bilgisayarı gün içerisinde işlerimi halletmek için kullanıyorum. Bataryası fena şişti klavye artık eğilmiş vaziyette. İnternette baktım ama bataryasını bulamadım. Bu tür bilgisayarlara her batarya uyar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam en yakın zamanda bilgisayarı alın doğru garantiye veya servise gidin. Yoksa laptop elinizde alev alırsa laptopuda kurtaramazsın. Evde yangına bile sebep olabilir.

Hocam en yakın zamanda bilgisayarı alın doğru garantiye veya servise gidin. Yoksa laptop elinizde alev alırsa laptopuda kurtaramazsın. Evde yangına bile sebep olabilir.
Şuan kullanmıyorum güç vermiyorum asla. Bu durumun bende farkındayım. İlçede oturduğum için servis işi nasıl olur bilmiyorum. Ünlü bir firma olsa sorun olmaz da.

Hocam batarya şiştiği için kullanmıyorsanız açıp bataryayı sökebilirsiniz sadece şarjda kullanırsınız fakat güvenli olur. Müsait olunca ya batarya üzerindeki değerlerde ve boyutta yeni alırsınız veya servise götürürsünüz.

Arkadaşlar bataryayı söktüm, 4800mAH'mış. Şimdi ben bu batarya yerine internette satılan 3800mAH bataryaları taksam sorun olur mu?

1661296099116.png

Soketi bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı