Hometech laptop klavye çalışmıyor harici klavye taktım oda çalışmıyor!

Gerefez

Centipat
Arkadaşlar merhaba hometech klavyesi çalışmıyor saçma sapan kaydet diye bir sayfa açılıyordu tuşlara basınca usb klavye taktım oda çalışmıyor diğer pc de çalışıyor buna takınca çalışmıyor sıfırladım açıldı kurma aşamasında laptopa isim vereceğim çalışmıyor hala yardımlarınızı bekliyorum.

Hometech laptoplarda kronik klavye sıkıntısı var diye okumuştum. Yaklaşık 6 ay içinde çalışmayı bırakıyormuş klavyeleri.

USB klavye neden çalışmıyor onu anlamadım ama. USB portu bozulmuş olabilir mi acaba komple? Mouse falan takıp denesenize bir de.

Hometech laptoplarda kronik klavye sıkıntısı var diye okumuştum. Yaklaşık 6 ay içinde çalışmayı bırakıyormuş klavyeleri.

USB klavye neden çalışmıyor onu anlamadım ama. USB portu bozulmuş olabilir mi acaba komple? Mouse falan takıp denesenize bir de.

Mouse çalışıyor her iki usb çıkışında da klavyede de bazı tuşlar basıyor ama farklı basıyor bence anakarttan bi yeri bozuldu bilgisayarın çünkü harici klavyede de bazı tuşların basması düşündürücü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı