Hometech Tab Alfa 10TB alınır mı?

Yani ne için kullanıcaksın bilmiyorum. Tablet ya çocuğun eline verilir oyun oynasın diye yada çizim yapılması için bu bir çizim tableti olmadığına göre. Büyük ihtimalle instagrama fln giriceksiniz. Günümüzde üretilen hemen hemen her cihaz interete erişim sağlayabilmektedir.

Samsung var iken Hometech'e paramı yedirmezdim.

Tavsiyem Samsung Tab A7+32 GB hafıza kartı almanız. Tableti bende kullanıyorum ve fiyatına göre harika bir performansı var cidden beklediğimizden fazlasını verdi bize.

Tavsiyem Samsung Tab A7+32 GB hafıza kartı almanız. Tableti bende kullanıyorum ve fiyatına göre harika bir performansı var cidden beklediğimizden fazlasını verdi bize.

OTG desteği var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
O varken bu olmaz türevi şeyler ne yararlı ne de rasyonel ifadeler. Bu cevaplardan nasıl faydalanılabilir? Ayakları yere daha iyi basan akılcı ifadeler kullanarak birbirimize daha çok yardımcı olabiliriz kanımca.
Sevgiler.
2 sebep sayayım: Üretim sürecindeki bariz kalite farkı, kısıtlı da olsa en azından basit arızalar için sorunsuz garanti desteğinin bulunması. Hometech Casper Vestel gibi markalar Çinde buldukları merdiven altı ürünlere marka basıp satıyorlar. Yeterli bir sebep oldu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı