Honda 1000RR vs Suzuki Hayabusa

CanerX

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Şanlıurfa
Birkaç gün önce Fazer8’i satmamla yeni motor alma macerasına atılmış bulunuyorum.
Hayallerimi süsleyen 1000RR’ı düşünüyorum ancak 187 boy, 105 kilo olduğum için motorun üstünde pek de güzel durmayacağım söyleniyor ve Hayabusa öneriliyor.
Bakalım kısmetimde ne var, konuyu buraya açıyorum ki yıllar sonra dönüp bakabileyim. Bana bir hatıra kalsın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Suzuki bence çok overrated bir motosiklet (Hayabusa'dan bahsediyorum). Yani tip olarak SS klasmanını geçtim touring e bile benzemiyor. Arada kalmış bir motosiklet. Sadece adı var. Zamanının en hızlısı bu yani. Yeni kasa CBR 1000RR Fireblade baya iyi.

Hayabusa biraz sport-touring gibi. SS almak istiyorsan 1000RR al...
Motorun üstünde nasıl dururum diye düşünme, motor senin altında nasıl durur onu düşün ;)
Zaten boy-kilo olarak çok abes değilsin... Takma, istediğini al...

Suzuki GSXR 1000R da düşünebilirsin.MotoGP renkleriyle birlikte çok güzel duruyor ve motor kaslı bir görüntüye sahip.Suzuki klasiği sonuçta :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı