Honeywell PTM7950 orijinal olarak hangi siteden alınır?

@KojiroHyuga04 Hayırlı olsun, teslim tarihi geç gösterse de yaklaşık 1 hafta sonra geliyor hatta tam olarak baktım 11 gün sonra gelmiş.

Vergisiyle birlikte toplamda ne kadar ödediniz?

Tekrardan merhaba.

Ürünü alıp bilgisayarıma uyguladım. Gerçekten beklediğimden de iyi sonuçlar gösterdi.
Oyun açtığımda 100 dereceye spike atan işlemci 2 saatlik oyun testinde maksimum 83 dereceye ulaştı.
Termal verimlilik gerçekten iyileşti.

Vergisiyle birlikte toplamda ne kadar ödediniz?
Ürün 40x40 boyuttaydı. 160 liraydı ama 86 lira da gümrük vergisiyle 246 liraya ürünü satın aldım.

Son düzenleme:
Tekrardan merhaba.

Ürünü alıp bilgisayarıma uyguladım. Gerçekten beklediğimden de iyi sonuçlar gösterdi.
Oyun açtığımda 100 dereceye spike atan işlemci 2 saatlik oyun testinde maksimum 83 dereceye ulaştı.
Termal verimlilik gerçekten iyileşti.

Ürün 40x40 boyuttaydı. 160 liraydı ama 86 lira da gümrük vergisiyle 246 liraya ürünü satın aldım.

Hocam AliExpress üzerinden mi ebuy7 üzerinden mi aldınız ürünü?

Teşekkürler. Aliexpress'te 40x40'ın fiyatı baya biri uçmuş 452 TL gözüküyor. 31x50 alsam bir sıkıntı yaşayacağımı düşünüyor musunuz?
Aboo felaket uçmuş fiyatı. Bu nedir yahu?

Ben laptopumun hem ekran kartı hem de işlemcisi için uygulama yaptım. Çok az bir malzeme artısı oldu. (Mahvettiğim kısımlar da var ama kestiğim parçalar içinde.)

Gaming laptopa falan alıyorsanız biraz daha büyük bir boyutta alın derim. (Varsa 45x40 gibi falan.) Eğer normal laptop ise 31x50 de iş görecektir.

Ben PTM7950'yi 40x40 mm boyutlarında Çin'den sipariş vererek XFX Radeon RX 6800 XT ekran kartıma uyguladım. Önceden 105 dereceye çıkan hotspot sıcaklığım 80-90 derecelere düştü. Üzerinden yaklaşık 2 ay geçti ve dereceler hala aynı. Herhangi bir artış yok.

Ben PTM7950'yi 40x40 mm boyutlarında Çin'den sipariş vererek XFX Radeon RX 6800 XT ekran kartıma uyguladım. Önceden 105 dereceye çıkan hotspot sıcaklığım 80-90 derecelere düştü. Üzerinden yaklaşık 2 ay geçti ve dereceler hala aynı. Herhangi bir artış yok.
Önemli olan laptop'ta ne durumda olduğu. Masaüstü ekran kartı ve işlemcilerinde zaten sorun olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı