Hong Kong'daki gaming laptop fiyatları nasıl öğrenilir?

Enis53

Kilopat
Daha fazla  
Yakın arkadaşım Hong Kong'a gidecek, buradan RTX3060 alacağıma oradan RTX 3070 Ti'lı laptop alabileceğimi düşünüyorum. Nokta atışı olacak şekilde fiyatları öğrenebileceğim bir site var mı? Cevaplarsanız sevinirim, teşekkürler.

Şöyle bir site buldum ama fiyatlar çok uçuk. Tr de fiyatları belki daha ucuza bile bulabilirsiniz. Belki 1-2k daha pahalı olabilir ama 2 yıl garantiniz de olacak.
Şu Akakçede en ucuzdan en pahalıya3070ti lı laptoplar
akakçe.jpg

Bu Linkini verdiğim sitedeki 3070Ti
honghonk.jpg

Bu da TL karşılığı :'(
parite.jpg

Belki daha ucuzu da bulunabillir ama genel olarak Hong Kong biraz pahalı galiba...

Son düzenleme:
Şöyle bir site buldum ama fiyatlar çok uçuk. Tr de fiyatları belki daha ucuza bile bulabilirsiniz. Belki 1-2k daha pahalı olabilir ama 2 yıl garantiniz de olacak.

Hocam burda böyle bir bilgisayar buldum 35.000 türk lirasına denk geliyor sizce mantıklı olurmu yoksa Türkiye'denmi alıyım.

Hocam burda böyle bir bilgisayar buldum 35.000 türk lirasına denk geliyor sizce mantıklı olurmu yoksa Türkiye'denmi alıyım.
Ben alacak olsam 1-2k farkı gözardı edebilirdim ama 4-5k fark varsa ucuzu seçerdim gibime geliyor. Gerçi para benim olmadığı için "şunu yapardım" "bunu yapardım" diye bol keseden atabilirim. Önemli olan sizin düşünceniz tabi.
Tr den alınsa + ları
2 yıl garanti
Satın alırken taksit imkanı
özelleştirme imkanı (Belki Hong kong sitesinde de özelleştirme imkanı vardır, bilemiyorum )
+ larına - lerine bakıp da karar vermeniz lazım 35k para az buz değil.

Ben alacak olsam 1-2k farkı gözardı edebilirdim ama 4-5k fark varsa ucuzu seçerdim gibime geliyor. Gerçi para benim olmadığı için "şunu yapardım" "bunu yapardım" diye bol keseden atabilirim. Önemli olan sizin düşünceniz tabi.
Tr den alınsa + ları
2 yıl garanti
Satın alırken taksit imkanı
özelleştirme imkanı (Belki Hong kong sitesinde de özelleştirme imkanı vardır, bilemiyorum )
+ larına - lerine bakıp da karar vermeniz lazım 35k para az buz değil.
Hocam attığım model 1440p, 15.6 inch akakçede 17.3 inch, 1080p'lisi 58 bin lira fakat yinede kararsız kaldım. Tek bildiğim şuan burdan alırsam RTX 3060'lı alabileceğim.

Hocam attığım model 1440p, 15.6 inch akakçede 17.3 inch, 1080p'lisi 58 bin lira fakat yinede kararsız kaldım. Tek bildiğim şuan burdan alırsam RTX 3060'lı alabileceğim.
Yani ne desem bilemiyorum.
Ama fiyat farkı çok fazla ben tercih eder miydim.
Klavye konusunda araştırma yapmak lazım.

Yani ne desem bilemiyorum.
Ama fiyat farkı çok fazla ben tercih eder miydim.
Klavye konusunda araştırma yapmak lazım.

Hocam asusun hong kong sitesinde 23.000 türk lirasına denk geliyor, klavyeyide sticker ile çözebilirmişim bide yazdığına göre 2 sene uluslararası garantili sizce herhangi bir sıkıntı olurmı?

Geri
Yukarı