Honkai star rail ''trial of the equilibrium: Part One'' görevi nasıl geçilir?

X-frost

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, honkai star Rail'de 20 levele kadar geldim ve bana 32lv önerilen bir görev verdi. O görevde takıldım level atlayamadığım için geçemedim.
Görevin adı "trial of the equilibrium: Part One". Trailblaze level 20'de takıldım, bundan sonra nasıl level atlıyabiliriz? Sorunum karakterimi Lvl 30 çıkardım devamını getiremiyorum

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, honkai star Rail'de 20 levele kadar geldim ve bana 32lv önerilen bir görev verdi. O görevde takıldım level atlayamadığım için geçemedim.
Görevin adı "trial of the equilibrium: Part One". Trailblaze level 20'de takıldım, bundan sonra nasıl level atlıyabiliriz?
Dostum Trailblaze levelini arttırman için equilibrium görevini yapman lazım zaten.

Gücün yetmiyorsa karakterlerine artifact ve silah kasıp o şekilde dene ayrıca statlarını yükselt garanti geçersin. Yine geçemezsen ben geçmeye çalışırım senin için. 58 levelim şuan güncel.

Dostum Trailblaze levelini arttırman için equilibrium görevini yapman lazım zaten.

Gücün yetmiyorsa karakterlerine artifact ve silah kasıp o şekilde dene ayrıca statlarını yükselt garanti geçersin. Yine geçemezsen ben geçmeye çalışırım senin için. 58 levelim şuan güncel.
Equilibrium levelim 0 Trailblaze level 20 karakterlerimi de en fazla 30 lvl yapabiliyorum.
Sadece 3 karakterimi lvl 30 yaptım ve malesef yetersiz. Bu Equilibrium levelimi nasıl kasabilirim sorun onda olabilir. İstersen arkadaş olarak ekliyelim birbirimizi.

Equilibrium levelim 0 Trailblaze level 20 karakterlerimi de en fazla 30 lvl yapabiliyorum.
Sadece 3 karakterimi lvl 30 yaptım ve malesef yetersiz. Bu Equilibrium levelimi nasıl kasabilirim sorun onda olabilir.
Equilibrium levelini kasmak için o trial levelini yapman lazım işte. O triali geçince artıyor. 4 karakterini de 30 yap ekstra silahlarını da 30 yap artifact kas.

Yeni konular

Geri
Yukarı