Honor 10 Lite Kullanıcı Yorumları

Aslında 100 TL daha eklesen Redmi Note 8 3 GB modeli var onu alman daha doğru olur. Realme 3 PRO modeli de 1400 TL, tek dezavantajı ithalat garantili olması, cihazın kendisi epey iyi, kamera ve donanım olarak. A3 modeli de bu fiyatlarda.
Redmi Note 8 ve Xiaomi A3 modeline de çok baktım. Onların fiyat farkı çoktu baktığım yerlerde. Sipariş verdiğim yer hemen teslimat gerçekleştirecek. O modelleri yakın çevrede ucuza bulamadım maalesef. Tercih ettiğim modelin iş görür olması ve önemli bir sorunu olmaması yeterli şu an. Benzer bir ikileme düşecekler için yorumunuz değerli ama benim durumumda maalesef ki işe yaramıyor. Benim de biraz acele etmem gerekti. :)

Öyleyse hayırlı olsun Honor 10 Lite. Benim dediğim fiyatlar internetteki fiyatlar normal mağazalarda bu fiyata bulunmuyor elbette. Umarım bir sorun çıkarmaz.
Teşekkür ederim. "Allah belanı vermiş kardeş senin" tarzı bir yorum çıkaması sevindirdi. O tür bir yorum gelmesine karşı da iptal etme hakkımı aklımda tutuyordum. Fiyatına göre mükemmel bir cihaz olmasa da; iş görecek bir telefonsa, benim içim rahat Honor 10 Lite konusunda o zaman. :)

Honor 10 Lite kullanan varsa, yorumlarını bekliyorum. Performans ve sorunları konusunda diyeceğiniz bir şey var mı?

Not: Başka bir model tavsiyesi istemiyorum. Bu model hakkında yorumları bekliyorum. Kullanıcı olanların yorumları benim için değerlidir. Telefonu birine hediye edeceğim. Kendisinin telefondan beklentisi çok değil. Gündelik, basit işlerini görsün ve küçük oyunları oynasın yeter. Bu çerçevede bir değerlendirme yapacağım.
Çok akıcı cihaz oyunlarda ki performansı güzel FPS düşüşü veya kasma donma kesinlikle olmuyor, tasarım olarak benim hoşuma gitti. Kamerası ortalamanın üstünde. Bu arada kendim Honor 9 Lite kullanıyorum, kuzenim 10 Lite kullanıyor. Cihazı çok detaylı incelemiştim. 9 Lite göre performans açısından çok fark var. Bence almalısın güzel cihaz, beklentilerini karşılayacaktır. Hatta bir ara kendim de almayı düşündüm.

Honor 10 Lite’ı kullanmıyorum ama 3 GB bellek boyutunun Android işletim sistemi için yeterli olduğunu ve internetten baktığım kadarıyla da oyun performansının kesinlikle yarı yolda bırakmayacak şekilde olduğunu düşünüyorum, arayüz olarak EMUI arabirimini kullanıyordu sanırsam ve mükemmel olmasa da (ben en çok Touchwiz’i beğeniyordum çoğu kişinin aksine) güzel bir arabirim kendisi, alınabilecek iyi bir cihaz ve eğer 150-200 TL daha üstüne koyamam (1300’e aldığınızı düşünüyorum) diyorsanız kesinlikle alınabilme orani yüksek bir makine diyebilirim.

Huawei P Smart 2019 kullanıyorum sanırım en çok yardımcı olabilecek kişi benim çünkü bu telefonun Honor markası adı altında Honor 10 Lite olarak satılıyor denebilir tabii küçük farklar var.

Eksi ve artılarından bahsedelim:

- Ön cam Corning Gorilla Glass değil Xiaomi Redmi Note 7-8 gibi telefonlar kullanırken.

- Arka kapak plastik çoğu telefon kullandığı için fazla takılmam dedim nede olsa kılıfla kullanıyoruz diye ama arkada biriken tozlar arka kapağı çizmiş.

- 3 GB RAM EMUI 9.1 sürümünde kesinlikle sorun çıkarmıyor ama EMUI 9.0 ve 10.0 nadir olsada sorun yaşamadım değil.

- Telefon plastik gövdeli olduğu için ısıyı çok rahat hissediyorsunuz.

-Işık biraz düşünce renkler sapıtıyor ve fotoğrafların doğallığı gidiyor.

+ Oyun performansı olarak oyunları Snapdragon 660 kullanlar telefonlar (Xiaomi Redmi Note 7) aynı açıyor. Örneğin PUBG Mobile için iki telefonda HD Yüksek akıcılıkta oynatabiliyor.

+ Ekran kasa oranı fiyatına göre gayet iyi.

+ Kullandığı IPS paneli beğendim. Xiaomi rakiplerine göre daha canlı renkler veriyor gibi geldi.

+ Işık iyi ise güzel fotoğraflar yakalanabiliyor.

Son olarak @BERWAR gibi Note 8, Mi A3, Realme 3 PRO gibi modelleri almanızı daha iyi buluyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı