Honor 10 Lite SAR Değeri Sorun Yaratır mı?

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
SAR Değerinin 0.60 altında olması gerekiyormuş, bu telefon tam 0.60, bu bir sorun yaratır mı sağlığıma? Huawei P Smart 2019 32 GB ile bu telefon arasında kalmıştım, Huawei 1.27 seviyesindeymiş, o yüzden vaz geçtim ondan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok bir sorun yaratacağını sanmıyorum. Bir çantanın içinde taşırsanız hiçbir sıkıntı çıkmaz.

Çanta olayını sadece sizi rahatlatmak için söylemiştim. Açıkçası çok yüksek bir değer değil.

Hayır konuyla alakasız ancak bu tür şeylerin 1.5 yılda mı etkisini göstereceğini sanıyorsunuz? :D @Mithat Berhan
Demek istediğim bu tür şeylerin verdiği zarar uzun süreli olur. Öyle 1.5 yılda olacak bir şey değil bu.

Son düzenleme:
Vücut 1.75 kafa 0.76 KG/W'lık Mi A1 kullanıyorum 1.5 yıldır bir sıkıntı yaşamadım bence abartıyorlar.
Bu 1.5-2 yıldan daha fazla sürede etkisini görebileceğin bir şey, o yüzden dikkat ediyorum. Sağlığın için uzun vadede senin de dikkat etmeni öneririm, o yüzden bu kadar çok dikkat ediyorum dediklerimi yanlış anlama.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı