Honor 10 vs Honor Play

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    21
Bu markayı önermiyorum.
Ek olarak senin düşünceni yanlış buluyorum amiral gemisi sınıfında 12 ay dolmadan üst model pazara sürüldüğünü ele alırsak bir alt model eski telefon sayılmaz hele ki ülkedeki şartlar göze alınırsa hiç sayılmaz. Sen bu benim kendi görüşüm diyebilirsin ona bir şey diyemem. Sen böyle düşünerek telefon alamazsın başka bir şeyde kısır döngüde kalırsın :D seneye bir üst versiyonu çıkacak olan İPhone XS Max seneye eski telefon mu olacak? vay arkadaş.
Bu markayı önermiyorum.
Ek olarak senin düşünceni yanlış buluyorum amiral gemisi sınıfında 12 ay dolmadan üst model pazara sürüldüğünü ele alırsak bir alt model eski telefon sayılmaz hele ki ülkedeki şartlar göze alınırsa hiç sayılmaz. Sen bu benim kendi görüşüm diyebilirsin ona bir şey diyemem. Sen böyle düşünerek telefon alamazsın başka bir şeyde kısır döngüde kalırsın :D seneye bir üst versiyonu çıkacak olan İPhone XS Max seneye eski telefon mu olacak? vay arkadaş.
O telefona 3800 vermek mantıklı gelmiyor.O yüzden eski dedim.Biraz ucuz olsa direk onu alırım.Yanlış anlaşıldım ve ya ben anlatamadım.Neyse umarım anlaşılmışımdır.

O telefona 3800 vermek mantıklı gelmiyor.O yüzden eski dedim.Biraz ucuz olsa direk onu alırım.Yanlış anlaşıldım ve ya ben anlatamadım.Neyse umarım anlaşılmışımdır.
Arkadaşım pahalı olunca eski mi oluyor? Konuştukça saçmalıyorsun ya. 3200 TL şuan S8. Üst modeli çıktı diye bir önceki model eski olmaz. Kapitalizm düşüncesinden başka bir şey değil bu durum.

Honor 10 3.700 TL bu fiyat bandına çıktığımızda rakiplerinden oldukça geride kalmakta.
S8 3200-3300 TL bandına alınabilir. Kamera noktasında feragat edeceksiniz Honor Play F/P noktasında iyi bir yerde şu an.

Donanim ve performansları ayni iki cihazin. Kamera tarafinda Honor 10 daha iyi. Batarya ve ekran tarafında Play daha iyi. Aradaki fiyat farki için Honor 10 alinmaz.

Tavsiyem 3200-3300 TL civarina S8 alman olacaktir. Kamera olarak çok daha iyi bu modellere göre.

Eski mi? Arkadaşım şaka falan mısınız? 2017'de çıkan bir telefon nasıl eski oluyor ya. Donanım özelliklerinden haberin yok sanırım.
Hocam böyle insanlar olmazsa diğerleri nasıl zengin kalsın. Kardeşim telefona gidip de fazla para vermen anlamsız. Al nokia 8 kalan paranla da al modemini. Hayat güzel ve easy.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı