Honor 20 Lite vs Huawei P30 Lite

AssassinFurkan

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 aydır telefon araştırıyorum sürekli değişen fiyatlardan bıkkınlık geldi bütçem 1500 TL civarlarından 2500-3000 TL arasına çıkardım. Telefondaki ihtiyacım güzel kamera ve uzun ömürlü olması yaklaşık 3-4 yıl beni idare edebilmeli, yaklaşık 6 yıldır LG G2 kullanıyorum keşke donanımı yenilenip tekrar çıksa dediğim bir telefon beni bu telefon gibi uzun sürede memnun edecek bir şey olmalı(tabii bu fiyat bunun için yeterli midir bilmiyorum).
Honor 20 Lite, Huawei P30 Lite veya P40 Lite, en son tercihim Xiaomi Redmi Note 9S çünkü yazılım bakımından beni çok memnun edebilecek bir telefon olduğunu sanmıyorum sırf F/P ürünü olduğu için almak istemiyorum.
Bu telefonlardan biri sizce beni memnun eder mi yoksa bu fiyatlarda önerebileceğiniz başka telefonlar var mı? Marka olarak tercihim Honor, Huawei ve Oppo. 64 GB benim için fazlasıyla yeterli.

Bu linkteki telefonu almanızı tavsiye ederim. Kamera MP değeri, batarya kapasitesi, ram miktarı, işlemci gücü ile Honor 20 Lite ve Huawei P30 Lite modellerini tokatlıyor. Üstelik F/P olarak çok iyi bir tercih olacaktır.
Özelliklerini buradaki linkten görebilirsiniz: Samsung Galaxy M31 (SM-M315F) Cep Telefonu

İkisi de harika telefonlar ama burada senin hangi özellikleri daha iyi olmasını isteyeceğini bilmediğimden karşılaştırma linkini bırakıyorum.

Arasında neredeyse hiçbir fark yok merak ettiğim sadece bu fiyatlara alınmaya değerler mi?

Bu linkteki telefonu almanızı tavsiye ederim. Kamera MP değeri, batarya kapasitesi, RAM miktarı, işlemci gücü ile Honor 20 Lite ve Huawei P30 Lite modellerini tokatlıyor. Üstelik F/P olarak çok iyi bir tercih olacaktır.
Özelliklerini buradaki linkten görebilirsiniz: Samsung Galaxy M31 (SM-M315F) Cep Telefonu

Samsung'da önyargılı olduğum bir firma en iyi telefonunu almadığım sürece uzak dururum.

Arasında neredeyse hiçbir fark yok merak ettiğim sadece bu fiyatlara alınmaya değerler mi?

Samsung'da önyargılı olduğum bir firma en iyi telefonunu almadığım sürece uzak dururum.
E o zaman P40 lite almanızı öneririm. aralarında pek bir fiyat farkı yok zaten. Uzun süre idare eder sizi :D
Not: Merak etmeyin fiyatı gayet uygun. Hele ki bu dolar kuruna göre :D

P40 Lite'ın 64 GB versiyonu yok galiba ama 128 GB ile bütçenin az üstüne çıkarak istediğim şeyi alabileceğim. Görüşleriniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı