Honor 7C su teması sonrası açılmıyor

TAHAU

Kilopat
Makaleler
2
Bugün havuzdaydık, telefon suya girdi biraz istemsiz. Sonra ekran kapandı, 2 kere açtık yine kapandı. Pirince koydum saç kurutma ile kuruttum telefon açılmıyor, şarja takınca ekrana yazı gelip gidiyor durmadan tekrar ediyor. Şarjdan çekince yine siyah ekran, ne yapabilirim? (Honor 7C)

Bugün havuzdaydık, telefon suya girdi biraz istemsiz. Sonra ekran kapandı, 2 kere açtık yine kapandı. Pirince koydum saç kurutma ile kuruttum telefon açılmıyor, şarja takınca ekrana yazı gelip gidiyor durmadan tekrar ediyor. Şarjdan çekince yine siyah ekran, ne yapabilirim? (Honor 7C)
Geçmiş olsun anakart yanmış. Aynısı benim G5'e de oldu.

Geçmiş olsun garantisi devam ediyorsa gönderin bi deneyin şansınızı. yoksa yeni telefon almanızın zamanı gelmiş demektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı