Honor 8C alınır mı?

mikewazowski

Kilopat
En fazla 1200 TL'ye telefon alacaktım. Technopat'ta biraz gezindiğimde bazı kişiler Honor 8C'yi önermiş. İşlemcisi falan fiyatına göre güzel. Brawl stars gibi oyunlar oynarım fakat PUBG'yi de ara sıra oynayabilirim. Sizce nasıl? Alınır mı?

En fazla 1200 TL'ye telefon alacaktım. Technopat'ta biraz gezindiğimde bazı kişiler Honor 8C'yi önermiş. İşlemcisi falan fiyatına göre güzel. Brawl stars gibi oyunlar oynarım fakat PUBG'yi de ara sıra oynayabilirim. Sizce nasıl? Alınır mı?
Telefon, özelliklerine göre güzel. Hatta, tüm özellik ve yorumlarına bakmak isterseniz;

Selamlar hocam, üzerindeki işlemcisidir ram'i dir güzel ancak beklediğin performansı yine de alamayabilirsin.Örneğin Reeder marka telefonların özellikleri çok iyi ancak o özelliklerin vermesi gereken performası vermiyor,bazı arkadaşlarımdan bildiğim kadarıyla ve araştırmalarım bu yönde.Ve satış sonrası servis anlaminda çok kendini kanıtlamış bir firma değil Honor Tr'de yeni olduğu için.Ayni fiyat aralığında belki 200-300 tl ekleyebilirsen Samsung u öneririm.

Selamlar hocam, üzerindeki işlemcisidir ram'i dir güzel ancak beklediğin performansı yine de alamayabilirsin.Örneğin Reeder marka telefonların özellikleri çok iyi ancak o özelliklerin vermesi gereken performası vermiyor,bazı arkadaşlarımdan bildiğim kadarıyla ve araştırmalarım bu yönde.Ve satış sonrası servis anlaminda çok kendini kanıtlamış bir firma değil Honor Tr'de yeni olduğu için.Ayni fiyat aralığında belki 200-300 tl ekleyebilirsen Samsung u öneririm.
Honor Huawei in alt markası değil mi? Neden tanınmamış dediniz

Samsung M20 modeli daha mantıklı bir tercih olur ve öneririm.

Yok tani
Yok Ben tanınmamış demedim sadece Türkiye pazarına yeni girdi diye biliyorum.Ancak nasıl kullandığınız da önemli diye düşünüyorum.Zaten başta da belirttiğim gibi belki vermesi gereken performansi vermeyebilir verebilir de.Ben sadece aynı fiyat aralığında bildiğim telefonlar hakkındada bilgi vermek istedim.Duydugum kullanıcılardan olan feebacklerden vermek istedim.Ancak tam aradiğin telefonda olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı