Honor 90 mobil oyun performansı nasıl?

Readriel

Femtopat
Daha fazla  
Honor 90 sipariş verdim, çok mobil oyuncusu sayılmam, genelde kamera kullanımı, günlük sosyal medya kullanımı gibi amaçlar için kullanacağımdan dolayı ihtiyacımı karşılayacak bir telefon olacağını düşünüyorum. Fakat hazır yeni telefona geçmişken irili ufaklı mobil oyunlar da oynarım diyorum, mesela Genshin Impact ayarında bir oyunu orta grafiklerle oynamak istesem sıkıntı yaşar mıyım? Dediğim gibi mobil oyunlarla aram dışarıda boş zaman öldürürken, otobüste vb. kullanımlar için olacak muhtemelen, aralıksız 3 saati geçeceğimi hiç sanmıyorum muhtemelen bu yüzden. Böyle bir kullanım için oyun performansı nasıldır?

Oyun oynama senaryonuz baz alındığında 7 Gen 1 sizi hem pil hem performans anlamında götürebilecek düzeyde. Ayrıca direkt medium ayarlarda oynamanızı önermem, çoğu ayarın high'da olması gerektiğini belirterek custom ayarlarda oynamanızı öneririm.

Oyun oynama senaryonuz baz alındığında 7 Gen 1 sizi hem pil hem performans anlamında götürebilecek düzeyde. Ayrıca direkt medium ayarlarda oynamanızı önermem, çoğu ayarın high'da olması gerektiğini belirterek custom ayarlarda oynamanızı öneririm.
Teşekkürler yanıtınız için. Telefon gelince kendim de ayarlara göre sıcaklık değerini falan test ederim. Forumlarda honor 90'ın oyun performansının benzer fiyatlardaki rakiplerine göre daha zayıf olduğu söyleniyordu, aradaki farkın çok olması ihtimali biraz endişe ettirdi, ama dediğiniz gibiyse honor 90'ı alarak doğru bir tercih yapmışım.

Ben de aldım Honor 90. Pek telefonla oyun oynayan birisi değilim o yüzden bu konuda yorum yapamayacağım. Sosyal medya da şarj o kadar hızlı bitmiyor. Bazen 2 günde bir şarj ediyorum. 66W superşarj özelliği çok müthiş. Çok kısa sürede %100 yapıyor. Samsung'dan geçtiğimden dolayı arayüze alışmam biraz zaman aldı ancak ekranı gerçekten çok başarılı.
Eksileri diyeceğim tek detay kırılmaz cam daha bulamadım.

Müzik sistemimde bluetooth olmadığından bu ürünü aldım ve çalıştı. Bu tür kablolarda dac çipi olan modeller var biraz pahalı ancak bu modelde olmamasına rağmen çalıştı. Hatta Honor'a mail bile attım onlarda bilmiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı