Honor X9a ve 90 oyun merkezi açılmıyor

hasanhk26

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Honor 90 ve X9A'da bu oyun merkezi açılmıyor. Bir çözümü var mı acaba? Araştırdım ama bir şey bulamadım şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240108_224158.jpg
    Screenshot_20240108_224158.jpg
    15,5 KB · Görüntüleme: 22
Bildiğim kadarıyla yok, Huawei' deki Game Center' in aynısı olacak muhtemelen sana oyun önerileri falan sunuyor.

X9a kullanıyorum bende de açılmıyor.

Dostum cihazı iade edecektin en son öyle hatırlıyorum iade etmemişssin sanırım sebebini merak ettim.

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla yok, Huawei'deki Game Center'in aynısı olacak muhtemelen sana oyun önerileri falan sunuyor.

Dostum cihazı iade edecektin en son öyle hatırlıyorum iade etmemişssin sanırım sebebini merak ettim.

Sizle konuşmuştuk galiba ekrandaki hata değil OLED panellerde oluyor diye. Bende telefonu iade etmedim değişimede yollamadım şu an sorun sıkıntı yok kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Bende de var bu hatamı bilmiyorum oyunlarda falan yok ama ayarları açınca hareket ettirince değişik bir kararma çıkıyor ama parlaklığı yükseltince gidiyor bir de bildirim panelini eski tarza çevirebiliyor muyuz?

Sizle konuşmuştuk galiba ekrandaki hata değil OLED panellerde oluyor diye. Bende telefonu iade etmedim değişimede yollamadım şu an sorun sıkıntı yok kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Ayarları açınca hareket ettirince değişik bir kararma çıkıyor ama parlaklığı yükseltince gidiyor.

Son düzenleme:
Bende de var bu hatamı bilmiyorum oyunlarda falan yok ama ayarları açınca hareket ettirince değişik bir kararma çıkıyor ama parlaklığı yükseltince gidiyor bir de bildirim panelini eski tarza çevirebiliyor muyuz?

Ayarları açınca hareket ettirince değişik bir kararma çıkıyor ama parlaklığı yükseltince gidiyor.

Hocam bu hata için konu oluşturup etiketlerseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı