Honor Band 6 ve Redmi Note 8 Pro bağlantısı

Eiesenhower

Hectopat
Yer
İstanbul
Bugün Honor band 6 aldım Xiaomi Note 8 Pro ile kullanıyorum, telefonuma sorunsuz şekilde bağladım ama şöyle bir sorun var, Huawei sağlık uygulamasına bütün izinleri vermeme rağmen uygulamayı kapattığım zaman aramaları vs saat üzerinden alamıyorum, uygulama arka planda açık iken sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ben saat üzerinden aramaları vs almam için Huawei sağlık uygulamasının arka planda sürekli açık olması mı gerekiyor, uygulamayı kapattığım zaman dahi aramaları vs almak istiyorum bunun bir yolu yok mu?

Bende de Huwaei Band 6, RN11 Pro var. Uygulama arkaplanda açık olsa da bazen hiçbir mesaj,arama gelmiyor bütün izinler verili olmasına rağmen. R5P cihazımda da bileklik üzerinden bağlantı kes diyince bağlantı yapmıyordu. Hatta garantiye video çekipte gönderdim. Bizde sorun yok sizin telefonunuz ile alakalı deyip 3 defa geri gönderdiler.

Hayır illa Huawei telefon mu almalıyız bilemiyorum. Yani diğer markalarda farklı telefonlar ile uyumlu çalışırken para verdiğin bir ürünün kullanıcı hatası gibi gösterilmesi kötü bence.

Geri
Yukarı