Honor Magicbook X15 SSD modeli nedir?

Yiğit Gençer

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Bu aralar bir arkadaşım için bilgisayar araştırmasına başladım. Honor MagicBook X15 modeli biraz aklımda kalmıştı. Kendisine bilgisayar tavsiye edince bilgisayara biraz baktık. Bilgisayarı çok sevdik ama aklımızda ufak bir soru kaldı. SSD modeli. Bu bilgisayarı kullanan arkadaşlar lütfen Aygıt Yöneticisine girip Disk Yöneticisi altında yazan disk modelini paylaşabilirler mi? Hackintosh bir sistem olarak kullanacağımız için SSD modeli burada bizim için büyük bir önem arz ediyor. :)

KXG60ZNV512G TOSHIBA.
Tarihe dikkat etmemişim, pardon.
Teşekkür ederim ancak bilgisayarı 20 Aralık'ta aldım 😅
Eğer durum güncel ise yardımcı olabilirim.
Honor'un bu model bilgisayarını kullanmadan önce bende Acer Aspire 3 A315-53G-578Q modeli vardı. Onu satıp bunu alacaktım. Sonra almışken Mac alayım dedim ve elimdeki çekin açılmasını bekleyim dedim. En son en ucuz MacBook modeli olan MacBook Air 19.999 TL olunca 20 Aralık 2021 tarihinde gittim bunu aldım ve çok memnunum. :)

Teşekkür ederim ancak bilgisayarı 20 Aralık'ta aldım 😅

Honor'un bu model bilgisayarını kullanmadan önce bende Acer Aspire 3 A315-53G-578Q modeli vardı. Onu satıp bunu alacaktım. Sonra almışken Mac alayım dedim ve elimdeki çekin açılmasını bekleyim dedim. En son en ucuz MacBook modeli olan MacBook Air 19.999 TL olunca 20 Aralık 2021 tarihinde gittim bunu aldım ve çok memnunum. :)

Hocam peki şu an Hackintosh ile macOS kurup mu kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Bende aynı laptopu alıp macOS kurup kullanmak istiyorum. Performansından memnun musunuz?

Geri
Yukarı