Honor Pad X9 alınır mı?

ErdemMBE

Femtopat
Daha fazla  
Oyun oynamak için tablet almayı düşünüyorum. Çoğunlukla Brawl Stars oynayacağım arada bir Roblox veya Minecraft oynarım. Bu tableti almamın sebebi de ekranı. Çünkü ekranı 120 Hz ve oyunlarda daha akıcı bir deneyim yaşatır düşünüyorum. Telefonum 120 Hz ve ben 120 Hz'e çok alıştım. Yani çoğunlukla Brawl Stars oynamak için bu tableti almalı mıyım?

120hz ekranı olan bir aletin 120fps de verecek bir donanımı olması gerekmez mi ? Tablet ucuz ekranı güzel ama donanım bana 120fps verebilecek gibi gelmedi ? Ha allem eder kallem eder türlü ayarlar ile o fps yi alırım diyorsan bilemeyeceğim, o zamanda oynadığın oyun keyif verecek mı ?

Oyun oynamak için tablet almayı düşünüyorum. Çoğunlukla Brawl Stars oynayacağım arada bir Roblox veya Minecraft oynarım. Bu tableti almamın sebebi de ekranı. Çünkü ekranı 120 Hz ve oyunlarda daha akıcı bir deneyim yaşatır düşünüyorum. Telefonum 120 Hz ve ben 120 Hz'e çok alıştım. Yani çoğunlukla Brawl Stars oynamak için bu tableti almalı mıyım?
Güzel bir tablet 7k ya huawei matepad 11.5 var ama google desteği yok ama işlemcisi çok güçlü 6 gb da rami var

Güzel bir tablet 7K ya Huawei MatePad 11.5 var ama Google desteği yok ama işlemcisi çok güçlü 6 GB da RAM'i var.

Aslında Huawei MatePad 11.5 almayı düşünüyordum ama Google ambargosu yüzünden vazgeçmiştim, ama mantıklı düşünürsek 7K fiyata en mantıklı tablet bu olabilir.

120Hz ekranı olan bir aletin 120FPS de verecek bir donanımı olması gerekmez mi? Tablet ucuz ekranı güzel ama donanım bana 120FPS verebilecek gibi gelmedi? Ha allem eder kallem eder türlü ayarlar ile o FPS'yi alırım diyorsan bilemeyeceğim, o zamanda oynadığın oyun keyif verecek mı?

Doğrudur fakat Brawl Stars gibi bir oyunda 120 FPS verebilir diye düşünüyorum ben. Büyük ihtimal Minecraft'ta 120 FPS stabil vermeyecektir. Biraz kararsızım alıp almamakla.

Aslında Huawei MatePad 11.5 almayı düşünüyordum ama Google ambargosu yüzünden vazgeçmiştim, ama mantıklı düşünürsek 7K fiyata en mantıklı tablet bu olabilir.

Doğrudur fakat Brawl Stars gibi bir oyunda 120 FPS verebilir diye düşünüyorum ben. Büyük ihtimal Minecraft'ta 120 FPS stabil vermeyecektir. Biraz kararsızım alıp almamakla.
BS neyse de Minecraft da o FPS si vermesi bence de mümkün değil.

Geri
Yukarı