Honor Play alınır mı?

Paytak Penguen

Kilopat
Makaleler
3
Alınır mı? GPU Turbo yalan oldu diyorlardı ama, 2500-2800 civarına telefon alacağım, düzgün telefon yok bu bantta da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu telefonun niye bu kadar övüldüğünü anlayamadım. Tasarımı çok kötü, sırf bu yüzden bile almam.
Dolar artmadan önce Mi6 uygun bir telefondu. Hem de ithalatçı garantili olmasına rağmen. Bu telefon ise şu anki ekonomik duruma rağmen çok şey vaat ediyor. Eğer tasarım istiyorsanız fiyat/performanstan vazgeçmelisiniz.

Dolar artmadan önce Mi6 uygun bir telefondu. Hem de ithalatçı garantili olmasına rağmen. Bu telefon ise şu anki ekonomik duruma rağmen çok şey vaat ediyor. Eğer tasarım istiyorsanız fiyat/performanstan vazgeçmelisiniz.
Ben sanmıyorum ki telefonun arkasına alüminyum gibi bir metal kullanıp bombeli bir şekil vermek yerine cam, cam olmasa da metal yapmak aşırı masraf tutmayacaktır. Elime aldım ve gerçekten beğenmedim. Beğenerek alan da yoktur herhalde.

Ben sanmıyorum ki telefonun arkasına alüminyum gibi bir metal kullanıp bombeli bir şekil vermek yerine cam, cam olmasa da metal yapmak aşırı masraf tutmayacaktır. Elime aldım ve gerçekten beğenmedim. Beğenerek alan da yoktur herhalde.
Ben de vasat olarak görüyorum tasarımını. Fakat süper gözüken bir telefon alıp pişman olmak istemem.

Nokia 8 modelinin övülmesinin sebebi kendisinin bir fiyat/performans ürünü olmasıdır. Alternatif olarak Htc U11, Xiaomi Mi Mix 2, Lg V30+ modellirine göz atabilirsiniz.

Nokia 8 modelinin övülmesinin sebebi kendisinin bir fiyat/performans ürünü olmasıdır. Alternatif olarak Htc U11, Xiaomi Mi Mix 2, Lg V30+ modellirine göz atabilirsiniz.
Bu fiyata bu kadar özelik sunması bence riskli. Zaten batmakta olan bir firma, bu kadar az kârla niye telefon sunsun? Gerçi Microsoft mu almıştı Nokia'yı?
Ben de vasat olarak görüyorum tasarımını. Fakat süper gözüken bir telefon alıp pişman olmak istemem.
Süper olmasa da bu kadar kötü olmasın diyorum :) alüminyum bir de cidden, teneke kutu gibi
Not: Huawei Mate 10 lite 2000₺ Migrosda, onu alıp kurtulup gerekirse (performansını beğenmezsem) seneye değiştirmeyi vs düşünüyorum. Honor Play'de gayet güzel ama eğer Mate 10 lite World of Tanks Blitz orta ayarlar 45 FPS civarı alabilirse yeter bana.

Son düzenleme:
Batmıştı, şimdi tekrar yükseliyor. Sizin bilgilerinizi biraz güncellemeniz lazım. Ayrıca Nokia'ya karşı sanki baya büyük bir nefret - önyargı karışımı bir şey besliyorsunuz sanırım, yazılarınızdan öyle anladım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı