Honor Play vs Xiaomi Pocofone F1

Theodore34

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, uzun süredir telefon almayı düşünüyordum. Efsane Cuma fırsatlarından Honor Play ve Xiaomi Pocofone F1 modelleri arasında kaldım. Honor Play 2300 TL, Pocofons ise 2500 TL civarlarında. Pocofone donanım olarak biraz daha üstün ancak kamerada sanki Honor bir tık daha iyi. Pocofone'un tasarım biraz daha kaba Honor'a göre. Fikirlerinizi öğrenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pocofone'un özelliklerinde aklıma takılanlar plastik kasa olması, ekran alt çerçeve ve çentiğinin Honor Play'e göre daha kaba olması. Honor Play'da ise işlemci ve GPU olarak Pocofone'dan geride fakat tasarımı ve malzeme kalitesi daha iyi. Çok kararsız kaldım.

Arka kapak kullanacağım nasılsa diyerek, performansı göz önünde bulundurup N11 indirimiyle Pocophone F1 128 GB aldım. Tasarımı pek umursamadım.

Merhaba, uzun süredir telefon almayı düşünüyordum. Efsane Cuma fırsatlarından Honor Play ve Xiaomi Pocofone F1 modelleri arasında kaldım. Honor Play 2300 TL, Pocofons ise 2500 TL civarlarında. Pocofone donanım olarak biraz daha üstün ancak kamerada sanki Honor bir tık daha iyi. Pocofone'un tasarım biraz daha kaba Honor'a göre. Fikirlerinizi öğrenmek istiyorum.
Senin telefondan beklentin ne önce onu düşünmen gerek, performans istiyorsan Pocofone kamera istiyorsan Honor Play al derim. Ben de 2'si arasında kaldım ama Pocofone almayı karar verdim.

Senin telefondan beklentin ne önce onu düşünmen gerek, performans istiyorsan Pocofone kamera istiyorsan Honor Play al derim. Ben de 2'si arasında kaldım ama Pocofone almayı karar verdim.
Vadi İstanbul Mi Store'u aradım stoklar bitmiş. Telefonsuz kaldık Honor 9 Lite devam. 😀

Donanım ve performans olarak Poco F1 daha iyi. RAM avantajı da var. Arka kameralar birbirine çok yakın her iki telefonun. Arka kamera tarafinda Poco modelinin 720P 240 FPS ağır çekim özelliği var, ön kamera da Poco biraz daha iyi. Batarya olarakta Poco daha iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı