Honor X9a vs POCO m5s

40300emre

Decapat
Daha fazla  
Gündelik kullanmak için telefon bakıyorum çok fotoğraf veya video çeken birisi değilim.
Kamerası orta halli olsa yeterli sağlamlık ve şarj uzun gitsin yeter aldığım ürünü 5 6 sene kullanıyorum halı hazır da Xiaomi Note 8 kullanıyorum teşekkürler.

Bence poco alın hocam bende poco kullanıcısıyım (poco x3 pro) sağlamlıkta iyi Samsung vardı bende eskiden 3 kere camını değiştirdim pocoda aynı şekilde düşünüyor birşey olmuyor şarjıda iyi gider 5.000mah gayet iyi
Teşekkür ederim önerinizi dikkate alıyorum

Alabiliyorsan A34 al. Bunlardan 2 kat daha fazla performans verir. Honor'un çipi Poco'nun çipinden daha iyi. Ve 5G var. Güncelleme önemli değilse S20 FE indirimde.
Malesef bütçem bu kadarına yetiyor honor tarafı daha ağır basıyor şuanda Xiaomi kullandığım için bı sure sonra sorunlar başlıyor Xiaomi de.

Ben X9a tercih ederdim. Çoğu konuda daha iyi ama en önemli etmen 120Hz, yalnız arka kameranın 1080P30FPS olması kötü olmuş.

Kamera tarafını çok kullanan bir insan değilim ama bildiğim kadarıyla çok kötü de değil kamerası idare eder durumda X9a benim de hoşuma gidiyor.

Gündelik kullanmak için telefon bakıyorum çok fotoğraf veya video çeken birisi değilim.
Kamerası orta halli olsa yeterli sağlamlık ve şarj uzun gitsin yeter aldığım ürünü 5 6 sene kullanıyorum halı hazır da Xiaomi Note 8 kullanıyorum teşekkürler.

S20 FE almanı tavsiye ederim. İllaki ikisinden biri olacaksa tercihin Honor olsun.

Geri
Yukarı