Hooperstr sitesi güvenilir midir?

Ahmet ipek

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, hooperstr sitesinden Kyrie 4 Confetti ya da Kybrid S2 Best of Pineapple almayı düşünüyorum ama sitenin güvenilir ve orijinal ürünler satıp satmadığından emin değilim. Bilgisi olanlar cevap yazabilir mi?

Merhaba, hooperstr sitesinden Kyrie 4 Confetti ya da Kybrid S2 Best of Pineapple almayı düşünüyorum ama sitenin güvenilir ve orijinal ürünler satıp satmadığından emin değilim. Bilgisi olanlar cevap yazabilir mi?
hocam bu ayın 5 inde bende sipariş verdim confetti hala gelmedi yurtdışında gözüküyo maillere mesajlara aramalara kimse bakmıyo hiçbirşekilde ilgilenmiyolar tavsiye etmiyorum kesinlikle alışveriş yapma o siteden

Merhaba, hooperstr sitesinden kyrie 4 confetti ya da kybrid S2 best of pineapple almayı düşünüyorum ama sitenin güvenilir ve orijinal ürünler satıp satmadığından emin değilim. Bilgisi olanlar cevap yazabilir mi?

Sakın diyeyim, aman ha! Orijinal fiyata replika gönderdiler. 5000 TL üzerinde param yandı. Çin'den geliyor. Bir de bir aydan fazla süre kargo bekliyorsunuz. Artı 1000 küsur gümrük vergisi alındı. Satıcı dolandırıcı, ona göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı