Çözüldü Hoparlör ile kulaklık aynı anda kullanılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Litenium

Centipat
Yani şöyle kulaklığı taktığımda atıyorum seçtiğim bir uygulamanın mesela Chrome'daki bir sayfanın sesi hoparlörde geri kalan uygulamaların sesi kulaklığa gidecek böyle bir şey olur mu?

Çözüm
Nasıl yapabilirim çok bir bilgim yok oralarda bozmak istemiyorum bilgisayarı bir video falan verebilirseniz.
Örneğin, internet tarayıcısından gelen sesleri, kulaklığınızdan duymak istiyorsunuz. Windows ses karıştırıcısına girerek, çıkış aygıtını kulaklığınız olarak ayarlamanız gerekmekte.

1682600573629.png

Aynı şekilde, diğer geri kalan bütün uygulamaların seslerini hoparlörden duymak istiyorsunuz. Bunun için de hoparlörü "varsayılan aygıt" olarak seçmelisiniz.
VoiceMeeter ile mümkün olduğu söyleniyor. Yayıncılar da bu şekilde kullanıyor. Araştırabilirsiniz.

Şu konuda bir arkadaş yardım etmiş ama henüz deneme fırsatım olmadı. Siz deneyebilirsiniz.

Ayrıca bir rehber de hazırlanmış: Rehber: VoiceMeeter Banana kullanımı

Nasıl yapabilirim çok bir bilgim yok oralarda bozmak istemiyorum bilgisayarı bir video falan verebilirseniz.
Örneğin, internet tarayıcısından gelen sesleri, kulaklığınızdan duymak istiyorsunuz. Windows ses karıştırıcısına girerek, çıkış aygıtını kulaklığınız olarak ayarlamanız gerekmekte.

1682600573629.png

Aynı şekilde, diğer geri kalan bütün uygulamaların seslerini hoparlörden duymak istiyorsunuz. Bunun için de hoparlörü "varsayılan aygıt" olarak seçmelisiniz.

Çözüm

Eki Görüntüle 1756654

Bu işlem geri alınabilir değil mi? Herhangi bir sorun yaratmaz bilgisayarım üzerinde (yaşadığım bir olay vardı format atmam bile gerekti bilgisayara o yüzden soruyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı