Hoparlör nasıl AUX'a takılır?

mehmet05

Decapat
Daha fazla  
Okul zillerinden kalma bir hoparlörüm var ve bunu nasıl AUX'a takabilirim veya herhangi bir şeye AUX kablomu kopardım. Kabloları birleştirip telefonuma taktım, taktığımda ise çok az ses geliyor gerçekten az. İntereneten araştırmamda amfi lazım, olabilir diye gördüm, peki ben bunu kabloyla (şart değil) telefona nasıl takabilirm bir de Bluetooth anakart falan takılabiliyormuş. Ben bu hoparlörü bisiklete bağlamayı düşünüyorum nasıl telefona bağlarım ve nasıl yüksek ses gelir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir amfi devrenise ihtiyacınız var.
Bluetooth veya AUX girişli modelllere bakabilirsiniz.

Bağlama kısmı hiç zor değil, YouTube'dan almayı düşündüğünüz devreyi aratıp videolardan takip edebilirsiniz.

İnterneten ve YouTube den baktım dediğim gibi bisikletime takıcam,amfisiz bir çözüm yokmu? çünkü amfi için piriz lazım ve o bisiklet sürerken takamam ne önerirsin?

Bluetooth hoparlör almanızı ve direkt onu kullanmanızı öneririm.

Yukarıda açıkladım zaten.

Bir amfi devrenise ihtiyacınız var.
Bluetooth veya AUX girişli modelllere bakabilirsiniz.

Bağlama kısmı hiç zor değil, YouTube'dan almayı düşündüğünüz devreyi aratıp videolardan takip edebilirsiniz.

Yukarıda açıkladım zaten.

Yani Amfi'siz işlem olmaz mı sebebi bisiklete takmayı düşünüyorum hoparlörü ve amfi de hâli elektrik prizi istiyor ve ben bunu bisikletleyken yapamam amfilerin priz girişini USB falan yapabilir miyim Powerbank'lere takmak için yani ben bunu nasıl prizsiz bir şekilde bisikletime takacağım

Geri
Yukarı