Hoparlör önerisi

skaDa

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar, daha önceden bilgisayarda 5+1 hoparlör kullanıyordum. Fakat çok fazla alanım olmadığı için rafa kaldırmak zorunda kaldım. Bilgisayarda sabit olarak kullanmak için Bluetooth hoparlör olur, normal hoparlör olur yer kaplamayacak tekli hoparlör önerir misiniz?

JBL Charge 3 kullanıyorum. Charge serisi boyut ve performans konusunda fazlasıyla tatminkar.

Merhabalar, daha önceden bilgisayarda 5+1 hoparlör kullanıyordum. Fakat çok fazla alanım olmadığı için rafa kaldırmak zorunda kaldım. Bilgisayarda sabit olarak kullanmak için Bluetooth hoparlör olur, normal hoparlör olur yer kaplamayacak tekli hoparlör önerir misiniz?
Jbl go 1 ya da 2 hem küçük hem kaliteli hem de her yerde kullanırsınız.

JBL GO 2 Sipariş ettim. Umarım hoşuma gider :)
WhatsApp Image 2020-07-26 at 17.54.19.jpeg

Hayırlı olsun dostum gideceğinden eminim. Hem boyut hem ses hem görüntü bakımından çok hoşuna gider su geçirmemesi de ayrı güzelliği.

Bu sabah elime ulaştı. Saatlerdir Klasik ve Elektro tarzı müzik dinliyorum. Bass vurumu fazla olan şarkılarda ses tiz şarkılara göre bir tık az geliyor. Fakat tiz şarkılarda aşırı tatminkar bir sesi mevcut. Fazlasıyla işime yarayacak. Tekrardan teşekkürler @andndar

IMG_20200727_230836.jpg

Bu sabah elime ulaştı. Saatlerdir Klasik ve Elektro tarzı müzik dinliyorum. Bass vurumu fazla olan şarkılarda ses tiz şarkılara göre bir tık az geliyor. Fakat tiz şarkılarda aşırı tatminkar bir sesi mevcut. Fazlasıyla işime yarayacak. Tekrardan teşekkürler @andndar

Eki Görüntüle 625642
Evet bas konusunda çok başarılı denemez ama parasını sonuna kadar hak ediyor. Tekrardan hayırlı olsun.

Geri
Yukarı