Hoparlör ses almiyor

Selim0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaslar PC'mde hoparlör kullaniyorum ama CS'de ses almiyor. Yani konusamiyorum onlarla ne yapabilirim? Arkadan hangi jack girisine baglamaliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar PC'mde hoparlör kullaniyorum ama CS'de ses almiyor. Yani konusamiyorum onlarla ne yapabilirim? Arkadan hangi jack girisine baglamaliyim?
Onların sesi size gelmiyor sanırım. Haparlörün kablosunu kasanın arkasındaki yeşil jack girişine takmalısınız. Eğer renk yoksa yanında kulaklık şekli olacaktır. Eğer sizin sesiniz onlara gitmiyorsa arkadaşların dediği gibi o mikrofonun işi. Mikrofonunuzu da pembe yada mikrofon şekli olan jack'a takacaksınız.

Mikrofon nasil yani kulak ici kulaklik kullaniyorum oda ses vermiyor acaba hoparlör takili oldugu icinmi
mikrofonlu kulaklık mobil cihazlar için tasarlanmıştır. Masaüstünde aynı anda hem kulaklığını hem mikrofonunu kullanamazsınız. Bilgisayarın mikrofonon girişine takın. Sesi hoparlörden alırsınız. Kulaklığın mikrofonunu kulanırsınız

Emre arkadaşımız haklı. Telefonlarda taktığınız o giriş mikrofonu da kulaklığı da alıyor. Bilgisayarda mikrofon için pembe kulaklık yeri var. Dönüştürücü ile kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı