Hoparlör terminal girişini bilgisayara bağlamak

Regans

Centipat
Eski bir 5+1 ses sistemim var bunun girişlerini bilgisayara bağlamak istiyorum ama uygun bir kablo bulamadım.

Bu girişleri jaka dönüşmüştürebileceğim bir kablo var mı?

Dosya Ekleri

• 1655499967178.png
    1655499967178.png
    961,3 KB · Görüntüleme: 58
Amfi gerekiyor yalnız bunları çalıştırmak için, direk AUX kablosu ile çalışmaz çalışsa bile ses az gelir.

Şimdi bunlar bir radyo ve blueray cihazı ile birlikte çalışıyordu, eski bir ev sinema sistemi ben radyo ile sesi test ettim halen çok güzel 1 tanesi bile çok iyi ses veriyor PC'ye bağlamak için jak kablosunu koparıp denedim 3 kablo olduğu için sadece müzik varı ses çok az idi. Aklıma tek çentikli jaklardan iki kablo çıktığından onu denemek geldi denemeden önce amacım bunları bir Switch yardımı ile PC'ye aktarmak eğe amfiden aktarabilirsin diyorsan bana birkaç şey önerir isen çok iyi olur.

Şimdi bunlar bir radyo ve blueray cihazı ile birlikte çalışıyordu, eski bir ev sinema sistemi ben radyo ile sesi test ettim halen çok güzel 1 tanesi bile çok iyi ses veriyor PC'ye bağlamak için jak kablosunu koparıp denedim 3 kablo olduğu için sadece müzik varı ses çok az idi. Aklıma tek çentikli jaklardan iki kablo çıktığından onu denemek geldi denemeden önce amacım bunları bir Switch yardımı ile PC'ye aktarmak eğe amfiden aktarabilirsin diyorsan bana birkaç şey önerir isen çok iyi olur.

Amfiden aktaramazsın o amfide öyle bir özellik yok. Bunun için yeni amfi alman lazım. Hapörlörlerin watt değerine göre. Direk bilgisayar ile 2 kablo olsa bile az ses gelir.
@Yener K.

Direkt jak iyi olmaz, ben teyp ile kullanıyordum, AUX girişini direkt PC'ye takarak, sen de bu şekil yapabilirsin 2. elde 100 TL'ye bir teyp alıp.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC için olan ses sistemlerinin içinde devre olur. Direkt olarak bağlamak doğru olmaz. Denildiği gibi uygun bir amfi ile birlikte olabilir.

Geri
Yukarı