Hoparlör ve kulaklığı aynı anda kullanmak sisteme zarar verir mi?

Yağızwow

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Kulaklığı hep kullanmak bazen istemiyorum. Hoparlörümdende bazen bir şeyler izlemek istiyorum fakat bilgisayarım çok eski olduğu için belki kulaklığı bir şeyi bozar diye korkuyorum. Hoparlör jak girişli kulaklık USB. kullanmamada herhangi bir sakınca var mıdır?

Arkadaşlar merhaba. Kulaklığı hep kullanmak bazen istemiyorum. Hoparlörümdende bazen bir şeyler izlemek istiyorum fakat bilgisayarım çok eski olduğu için belki kulaklığı bir şeyi bozar diye korkuyorum. Hoparlör jak girişli kulaklık USB. kullanmamada herhangi bir sakınca var mıdır?
Hayır hiçbir sıkıntı olmaz

Arkadaşlar merhaba. Kulaklığı hep kullanmak bazen istemiyorum. Hoparlörümdende bazen bir şeyler izlemek istiyorum fakat bilgisayarım çok eski olduğu için belki kulaklığı bir şeyi bozar diye korkuyorum. Hoparlör jak girişli kulaklık USB. Kullanmamada herhangi bir sakınca var mıdır?

Hocam konu dışı fakat kulaklıkla hoparlörü nasıl aynı anda kullanabiliyorsunuz ben sırf bu yüzden kablosuz kulaklığa geçeceğim birinden birinin jak girişini çıkarmadan değişim yapamıyorum.

Ses ayarlarından istediğin zaman diğerine geçersin öyle kullanmak daha güzel hatta. Rahat ol

Hocam konu dışı fakat kulaklıkla hoparlörü nasıl aynı anda kullanabiliyorsunuz ben sırf bu yüzden kablosuz kulaklığa geçeceğim birinden birinin jak girişini çıkarmadan değişim yapamıyorum.
Aynı anda kullanma olayı olmuyor diye biliyorum. Öyle bir ayar yok yani. Varsa ve bilende varsa öğrenmiş oluruz.

Geri
Yukarı