Çözüldü Hoparlörden mikrofonun sesi duyuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kirmizi Rias

Hectopat
Yer
School
Daha fazla  
Selam dostlar. Yakın zamanda bilgisayarımı formatladım ve formattan sonra birkaç sürücü güncelledim. Sorun şu ki Realtek High Definition Audio sürücüsünü kurduktan sonra mikrofondan kendi sesimi duymaya başladım. Ama ses çok kısık bir şekilde. Kendi sesim duyulmuyor ama klavye sesleri takırtılar vs. duyuluyor. Mikrofon özelliklerinden bu mikrofonu dinle seçeneği açık değil. Onu açınca kendi sesimi de duyuyorum. Büyük ihtimal sürücü ile ilgili bir sorun çünkü kurmadan önce böyle değildi.

Sürücüyü nasıl kaldıracağım hakkında bilgi verir misiniz? Ve ayrıyeten ben formattan önce mikrofonun bassını 30.0dB yapabiliyordum. Şimdi ise en fazla 20 oluyor ve sesim karşıya az gidiyor. Bunun çözümünü veya doğru sürücüsünü verebilir misiniz?

Not: Söküp taktım, bilgisayarı yeniden başlattım, devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirdim, aygıt yöneticisinden kaldırıp tekrar ekledim.
hiçbir aygıt yüklü olmamasına rağmen hala mikrofonumdan gelen sesi duyabiliyorum. Çok değişik bir olay.

Dosya Ekleri

• 1622285436650.png
    1622285436650.png
    14,9 KB · Görüntüleme: 24
  • 1622285466406.png
    1622285466406.png
    12,7 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular