Çözüldü Hopörlerde ses var ama videolarda yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Başlıktaki sorunu yaşıyorum. Hopörlerim çalışıyor eminim ama nasıl oluyorsa videolarda, MP3 formatında şarkılarda falan bir türlü ses alamıyorum. Windows 10 1809 sürümündeyim yanlış hatırlamıyorsam. Sağ alt tarafta ses bölümü var arttırma falan orda arttırınca ya da azaltınca gelen dıt sesi yani Windows sesi geliyor hopörlerden. Nasıl olduysa diğer türlü gelmiyor. Hopörler modeli Logitech Z211. Varsayılan aygıt olarak seçili. Bir şeyi kapattığımı da hatırlamıyorum. Umarım sonuç bulabilirim.

Çözüm
Sürücüleri silip yeniden kurmayı ya da güncellemeyi denediniz mi?
Sorunu hallettim konu açılmadan. Aynı dediğiniz gibi yaptım. Aygıt yöneticisinden kaldırdım bütün ses giriş, çıkışlarını. Yeniden başlattım bilgisayarı sorun çözüldü. Teşekkürler yine de.
Sürücüleri silip yeniden kurmayı ya da güncellemeyi denediniz mi?
Sorunu hallettim konu açılmadan. Aynı dediğiniz gibi yaptım. Aygıt yöneticisinden kaldırdım bütün ses giriş, çıkışlarını. Yeniden başlattım bilgisayarı sorun çözüldü. Teşekkürler yine de.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı