Horipad Pro Xbox kolu alınır mı?

AhmetCumhur

Zeptopat
Daha fazla  
Piyasadaki en iyi Gamepad Xbox One kolu falan değil. Elinizdeki kol da güzel. PC için illaki kablosuz istiyorsanız MSI GC30 alın. Kablolu sorun olmaz diyorsanız Horipad Pro Xbox One orijinal lisanslı kolu alın. Elimde olan kollar. MSI GC20 de vardı. Yeğenime verdim. Hala en kaliteli olan Xbox One koludur diyen babayiğit var mı?
Eki Görüntüle 885405

Merhaba, ben sizin yazınıza istinaden kayıt oldum. Kol hakkında soru sormak istiyorum.

Hori | Horipad Pro | Konsol Oyun Aksesuarları | Akalın Müzik kolu burada buldum. Bundan önce görmemiştim. Çok uzun soluklu bir PS serüveninden sonra bilgisayara geçtim ve Xbox S serisi vardı, kırıldı. FIFA, COD, GTA gibi oyunlar oynuyorum ve özellikle FIFA' da turnuvaya hazırlanıyorum. Yine de öneriniz bu cihaz mı olur, başka bir cihaz mı önerirsiniz? Buradan alınır mı?

Merhaba, ben sizin yazınıza istinaden kayıt oldum. Kol hakkında soru sormak istiyorum.

Hori | Horipad Pro | Konsol Oyun Aksesuarları | Akalın Müzik kolu burada buldum. Bundan önce görmemiştim. Çok uzun soluklu bir PS serüveninden sonra bilgisayara geçtim ve Xbox S serisi vardı, kırıldı. FIFA, COD, GTA gibi oyunlar oynuyorum ve özellikle FIFA' da turnuvaya hazırlanıyorum. Yine de öneriniz bu cihaz mı olur, başka bir cihaz mı önerirsiniz? Buradan alınır mı?
Hocam biraz pahalı ama profesyonel olmak için alabilirsiniz bu controllerı. Herkes çok iyi diyor. Bayağı iyiymiş.

Elimde iki adet var. Gerçekten de güzel kollar. Kablolu olması nedeniyle fazla tercih edilmeyebilir. Fakat benim için problem değil. Elimde 3 adet orijinal Xbox One kolu da var. Hori kalite olarak daha üstün. Zaten ödüllü D-pad sahibi. Orijinal Microsoft lisanslı. Yeni bir versiyonu da gelmiş. İsterseniz bakabilirsiniz. Horipad Pro da sizi üzmez.

Kablolu olması sizin için sorun değilse, FPS oyunları dahil diğer oyunları da kolla oynayacaksanız güzel duruyor. Ekstra atanabilir tuşlar var. Bunlar Fifa'da işe yaramazlar ancak diğer oyunlarda güzel yerlere atanabilir. Xbox'ın klasik kontrolcüsünün üzerine tanımak istemem ancak onun fiyatı çok yüksek. Alternatif olarak bu kol iyi olabilir. F710'un bu koldan iyi olabileceğini düşünmüyorum.

Horipad Pro Xbox One kolu, Elite alternatifi olarak gösteriliyor. Microsoft, bu kola kablosuz olarak lisans verseydi zaten Elite olurdu.

Yanlış bilgi
Hocam o paraya ikinci el Elite kolu veya sıfır 9. nesil gamepadlar bakardım, bir kolun bence en önemli özelliği;
1. PC'ye otomatik bağlanma.
2. İkinci el parça ve tamir imkanı olması.
3. Garanti.
4. Sorun yaşadığımda yazılı sözlü kaynak ve kullanıcı kitlesi.
Maalesef atığınız kolda bunların çoğu yok sıfır 9. gamepad yurt dışı kollar oldukça uygun fiyata bulunabiliyor.

Hocam o paraya ikinci el Elite kolu veya sıfır 9. nesil gamepadlar bakardım, bir kolun bence en önemli özelliği;
1. PC'ye otomatik bağlanma.
2. İkinci el parça ve tamir imkanı olması.
3. Garanti.
4. Sorun yaşadığımda yazılı sözlü kaynak ve kullanıcı kitlesi.
Maalesef atığınız kolda bunların çoğu yok sıfır 9. gamepad yurt dışı kollar oldukça uygun fiyata bulunabiliyor.
Nereden biliyorsunuz? Orijinal Microsoft lisanslı. Xbox One kolu neyse bu da odur. Garanti konusunda da sağlam. Xbox One ve PC ile tam uyumlu.

Nereden biliyorsunuz? Orijinal Microsoft lisanslı. Xbox One kolu neyse bu da odur. Garanti konusunda da sağlam. Xbox One ve PC ile tam uyumlu.

Çoğu ibaresi yanlış olmuş bazıları denebilir fakat yazının özünde tamir imkanın ve sorun yaşanırsa çözebilmenin önemini vurguladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı