Xbox 360 kolu alınır mı?

Bence konsolunu direk sat. Bunu okuyanca "başlarım sana da" gibi düşünebilirsin ama neredeyse 20 yıllık konsoldan bahsediyoruz. Devri kapanmak üzere.

Konsol için almıyorum laptop kullanıyorum.

Bunu alacağınıza F310 alın yıllarca kullanın hem daha kaliteli hem orijinal bir şey almış olursunuz.

Bende orijinal Xbox 360 kolu var. Zamanında bizzat kendi elimle orijinalleri satılıyorken almıştım ama şu an piyasadaki X360 kollarnın hiçbiri orijinal değil, hele hele sıfırlar imkansız. Yan sanayi X360 almaktansa F310 alabilirsiniz ama kütük gibi bir kol gerçekten. Kaç yıllık Xbox 360 kolu açık ara farkla daha ergonomik, titreşimi var(ve iyi).

F310 da seçenekler arasında ama titreşimi yok diye duymuştum ondan vazgeçtim yoksa doğrudur sağlam ürün arkadaşlardan biri titreşimi iyi dedi demek ki titreşim özelliği varmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konsol için almıyorum laptop kullanıyorum.

F310 da seçenekler arasında ama titreşimi yok diye duymuştum ondan vazgeçtim yoksa doğrudur sağlam ürün arkadaşlardan biri titreşimi iyi dedi demek ki titreşim özelliği varmış.
Benim mesajdan bahsediyorsanız yanlış okumuş olabilirsiniz,xbox 360 kolu için titreişimi var ve iyi demiştim.

Maalesef bilgim yok, arkadaşımda varken 1 saat falan deneyimlemiştim ama Xbox 360 kolu olarak görüyor Windows yani en kötü 1-2 ayar yaparak çalıştırırsınız.

Kanka, zaten tuş takımı Xbox koluyla aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim mesajdan bahsediyorsanız yanlış okumuş olabilirsiniz,xbox 360 kolu için titreişimi var ve iyi demiştim.
titreşim o kadar da önemli değil kaliteli olması daha önemli f310 almaya karar verdim

Yeni konular

Geri
Yukarı