Horizon Forbidden West yeni oyun mu yoksa DLC mi?

Neonity

Femtopat
Daha fazla  
Oyunu Steam'den yeni bir oyun olarak mı indireceğiz yoksa Horizon Zero Dawn'ın üstüne güncelleme yapınca mı geliyor? Çünkü ona göre ben Epic Games'ten almıştım da Steam'den ikisini birden ya da birini alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forbidden West yeni bir oyun olarak çıkacak. Epic'ten Zero Dawn'ı al derim. Forbidden West'in sanırsam fiyatı biraz tuzlu olacak. Steam'den alma Epic'e gelecek zaten TL ile

Oyunu Steam'den yeni bir oyun olarak mı indireceğiz yoksa Horizon Zero Dawn'ın üstüne güncelleme yapınca mı geliyor? Çünkü ona göre ben Epic Games'ten almıştım da Steam'den ikisini birden ya da birini alacağım.
Horizon Zero Dawn 2017'de PS4'e özel olarak çıkan, serinin ilk oyunuydu.
Horizon Forbidden West ise 2022'de PS5'e özel olarak çıkan, serinin 2. oyunu.

2024 te pc ye gelicek diyorlar ama işte o devam oyunumu olucak yoksa baştan yeni. Bi oyunmu indiricez
Horizon Zero Dawn 2017'de PS4'e özel olarak çıkan, serinin ilk oyunuydu.
Horizon Forbidden West ise 2022'de PS5'e özel olarak çıkan, serinin 2. oyunu.

Epic'ten aldım zaten hatta yarısını bitirdim ben
Ama steam de hani başarımlar vs var o yüzden steam den alasım var F orbidden West yeni bir oyun olarak çıkacak. Epic'ten Zero Dawn'ı al derim. Forbidden West'in sanırsam fiyatı biraz tuzlu olacak. Steam'den alma Epic'e gelecek zaten TL ile

Forbidden West yeni bir oyun olarak çıkacak. Epic'ten Zero Dawn'ı al derim. Forbidden West'in sanırsam fiyatı biraz tuzlu olacak. Steam'den alma Epic'e gelecek zaten TL ile

Ama steam de hani başarımlar vs var o yüzden ordan alasım var epic de boşa oynuyorum gibi

Son düzenleme:
2024'te PC'ye gelecek diyorlar ama işte o devam oyunumu olacak yoksa baştan yeni. Bir oyunmu indireceğiz

Ama Steam de hani başarımlar vs var o yüzden Steam'den alasım var F orbidden West yeni bir oyun olarak çıkacak. Epic'ten Zero Dawn'ı al derim. Forbidden West'in sanırsam fiyatı biraz tuzlu olacak. Steam'den alma Epic'e gelecek zaten TL ile

Ama Steam de hani başarımlar vs var o yüzden oradan alasım var Epic de boşa oynuyorum gibi

Kanka başarım falan hiç gerek yok. Ucuza Epic'ten oyna işte. Eskiden benim de öyle bir takıntım vardı çok para döktüm saçma sebeplerden. Şimdi oyunların başarımlar için değil de eğlenmek için olduğunu anlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı