Horizon Zero Dawn 2 geliyor!

tuggrul

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Janina Gavankar isimli seslendirme sanatçısı Star Wars: Battlefront II oyununun etkinliğine katılmış ve bir izleyicinin Horizon ile ilgili sorusuna "Devam oyununu görene kadar bekle! Bayılacaksınız!" cevabını vermiş.

Guerilla Games ve Sony'den henüz doğrulayıcı açıklama gelmedi ve henüz PS4'e mi PS5'e mi geleceği de belli değil.
PS4'e de gelir bence, PS5 de destekleyecektir doğal olarak.

Umarım bir an önce, Türkçe dil desteğiyle birlikte gelir.

Bu tarz oyunlar sadece bana mı baygınlık veriyor anlamadım açık dünyada gezip malzeme topladığımız,craft yaptığımız far cry varimsi bir oyun bence tek artısı ilgi çekici bir hikayeye sahip olmasıydı umarım God of War tarzı bir oynanış getirirler de değişiklik olur.

Bu tarz oyunlar sadece bana mı baygınlık veriyor anlamadım açık dünyada gezip malzeme topladığımız,craft yaptığımız far cry varimsi bir oyun bence tek artısı ilgi çekici bir hikayeye sahip olmasıydı umarım God of War tarzı bir oynanış getirirler de değişiklik olur.

Ben de hikayesini çok beğendim zaten. Mitolojiden, parça birleştirmeye, dramdan aksiyona bir çok şey vardı. Çoğu yerli yapım dizi-filmlerine taş çıkartacak yapımdı valla.

Sağdan soldan mekanik toplanarak hazırlanmış bir yapım olduğunu düşünüyorum. Oyun grafikleri dışında Far Cry ve Tomb Raider yapımlarını birleştirmiş. Sıkıcı yan görevler ve Witcher esintisi kötü diyalog seçenekleri ile ortalamanın altında bir yapım olsada grafik faktörü sayesinde güzel sattı. Bu yüzden devamı gelecektir. Hype yapanlara anlam veremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu oynarken hiç sıkılmadım. Oyunun atmosferi, dünyası ve konsepti de çok iyiydi. Zaten oyunun sonundan belliydi devamı geleceği. İple çekiyorum.

Normalde ben de açık dünya oyunlarını sevmem ama bunun gibi kaliteli olduktan sonra sıkmıyor. Görevden göreve giderken yolda hep yeni bir şeyler keşfediyorsun. Yakında da TW3 alacağım, umarım sıkmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı