Horizon Zero Dawn Complete Edition %67 indirimle 108 TL

Jesus Wicked

Hectopat
Daha fazla  
Horizon Zero dawn™ Complete Edition şu an Steam'de %67 indirimle 108 TL. Merak ettiğim, bu oyunun fiyatı yaz indirimlerinde daha çok düşer mi? Şu anki %67 indirimden daha çok indirim alır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesin bir şey söylemek zor ancak sanmam hocam. Hatta pek çok oyunun yaza kadar daha da zamlanacağını düşünüyorum. Almak düşünülüyorsa şuanda almak en iyisi derim.

"Etailextr5" kodunu da yazınca komisyonla beraber 81,94 TL oluyor. Bu kodla komisyon ücretini düşüp üstüne birkaç lira daha indirim de görebilirsiniz. Az önce aldım oyunu bu şekilde.

Hocam kodu yazmadan 86TL'ye aldım bu kodlar 1 gün sonra mı ortaya çıkıyor anlamadım gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hocam, önceden kullanmıştım bu kodu. Acaba hâlâ geçerli mi diye deneyeyim dedim, işe yaradı. Sizin de aklınızda bulunsun kod, Nisan ayından beri kullanıyorum.

Artık Horizon için geçti. Ama Spider-Man düşerse kullanmayı deneyeceğim.
Spider-Man Remastered ve Uncharted düşer mi bu arada tekrar 200 küsur TL'ye?

Zam gelmezse düşer bence. Ne zaman olur bilmiyorum ama. Bu arada Uncharted yanlışım yoksa en fazla 250 civarına düşmüştü.

O fiyatlar sıkıntı değil hocam asıl mesele indirim yerine bindirim gelmemesi.
Gerçi zam da geliyorsa erken gelsin de hazır Epic de indirimde oradan alalım.

O fiyatlar sıkıntı değil hocam asıl mesele indirim yerine bindirim gelmemesi.
Öyle umalım. Ummaktan başka yapacak şey yok çünkü. Sony Arjantin fiyatlarını yükseltince hızlıca TLoU almıştım ama hâlâ zam gelmedi. Oyunu da oynayamıyorum henüz, o parayı daha iyi değerlendirebilirdim. Biraz risk işi oldu artık oyun almak.

Geri
Yukarı