Horizon Zero Dawn oynanır mı?

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar rafta öylece duruyor bilmiyorum pek ilgimi çeken bir oyun olmadı ama herkes çok övdü ve incelemedim bile oyunu. Bir oyunda güzel grafikler, heyecanlı hikaye ( biraz şaşırtıcı olsa iyi olur ) güzel bir açık dünya falan ararım. Bu oyunla bunlar var mı?

Arkadaşlar rafta öylece duruyor bilmiyorum pek ilgimi çeken bir oyun olmadı ama herkes çok övdü ve incelemedim bile oyunu. Bir oyunda güzel grafikler, heyecanlı hikaye ( biraz şaşırtıcı olsa iyi olur ) güzel bir açık dünya falan ararım. Bu oyunla bunlar var mı?
Playstation4 de oynadığım ilk oyundu enfes güzel oyun lakin pc sürümü nasıldır bilemem (optimizasyon vs sorunu varsa diye) hikayesini ben çok beğendim ve zaten bir sürü de ödülü var, bu kadar ucuz olma sebebi de uzunca bir süre playstation4 bundle paketlerde dağıtıldı ve bir çok kişi yüzüne bile bakmadı...

Hocam iki oyunu da PS4 te bitirdim. Teknik, grafikler, mekanikler hepsi şahane ama bir nokta var ki oyundan direk soğumama sebep oluyor. Aloy isimli baş karakter oyundaki herhangi bir boş bakan npc den bile daha sıkıcı geliyor bana. Nedense hem fiziksel olarak görünümü irrite ediyor beni hem de diyalogları çevreyle ve hikayeyle etkileşimi inanılmaz sıkıcı bir noktada. Dayanamadım iki oyunda da bakın aynı şeyi yaşadım. İkinci ekranımda açtım izleme listemden bir film devam ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı