Horizon Zero Dawn oynanır mı?

Vallahi grafikleri falan güzel ama beni pek sarmamıştı. Gameplay bakıp karar ver derim. Sürekli akıcı olsa daha iyi olabilirdi ama RPG falan da işin içine girmiş. Beni bir süre sonra baydı ve sildim. Sen karar ver.

Oyun çok büyük boş görevlerle dolu bir açık dünyaya sahip daha önce böyle bir oyun oynamadıysan teması ve dünyası sebebiyle ilgini çekebilir ki oyunun yaptığı güzel şeylerden biri de bilim kurgu öğeleri içeren dünyası. Rezalet bir oyun değil ama maksimum bugisoft açık dünyası seviyesinde bir yan görev ve ad kalitesi var. Bir ps exc. için çok kötü ama sana kalmış.

Oynanır hocam. Ama o paraya bence CD'li haline bakabilirsiniz. Türkiye'de ekmek, su satar gibi satışı vardı diye hatırlıyorum.
Fiziksel almasının pek bir sebebi yok aslında zaten kutudan bir cd bir de manuel çıkıyor başka da bir halt çıkmıyor. Yeni PS oyunları malum böyle maalesef.

İstediği zaman satılabilir, en kötü koleksiyonunda fiziksel oyun olur. Zaten aynı parayken cd çok daha mantıklı.
Hiç makarası yok eski fiziksel oyunlara göre, kitapçık harita cart curt bir sürü şey çıkıyordu eskiden şimdi ise fiziksel oyunların rafında sergilemekten başka hiç olayı kalmadı. Takas vb. şeyler yapılmayacaksa gerek yok.

Geri
Yukarı