Oyun Horizon Zero Dawn ve Days Gone 131,60 TL!

Uzun bir süre oyun oynayamayacagım sımdı alıp kutuphanede bulundurmalı mıyım bu oyunları oynamak ıstıyorum ama fırsat bulup oynayamıyorum. Yarın öbür gün pıyasa ne olur muamma :D sımdı alıp kutuphanede bekletmelı mıyım kararsızım. Kütüphanede oynamadıgım belki 20 oyun var fırsat bulup oynayamıyorum.

Benim de aynı Steam de bilmem kaç küsur oyun vardır. Epic Games'te aynı durumda 3-4 tanesi dışında oynamadım. Bence şimdi oynamayacaksan almaya değmez. Ucuz mu geleceğe göre ucuz. Ama Xbox Game Pass sistemi, PS Plus sistemi gibi aboneliklerin ilerleyeceğini varsayarsak oyun yatırımı yapmak mantıksız. (durumun çok iyi değilse satın alma ama param var oynarım diyorsan al)

Game Pass'e sürekli yeni oyunlar geliyor gidiyor. PS'da PC de iş yapmaya karar verirse ki oyunları yavaşta olsa getiriyor PS Plus'un önünü açık olarak görüyorum.

Uzun bir süre oyun oynayamayacagım sımdı alıp kutuphanede bulundurmalı mıyım bu oyunları oynamak ıstıyorum ama fırsat bulup oynayamıyorum. Yarın öbür gün pıyasa ne olur muamma :D sımdı alıp kutuphanede bekletmelı mıyım kararsızım. Kütüphanede oynamadıgım belki 20 oyun var fırsat bulup oynayamıyorum.
Bana sorarsan eğer alır almaz oynamayacaksan hiç almana gerek yok. Normalde bu oyunlardan HZD olanı %50'nin altına hiç indirime girmedi. Bunda bir bit yeniği var. Yakında gamepass platformuna gelmesi muhtemeldir. O yüzden hemen alıp tükeymeyeceksen alıp bekletmek bana sorarsan mantıklı değil. İlk çıktığı gün olsa ve almayı düşünüyor olsan al derdim ama üzerinden uzunca zaman geçmiş.

Sizce hangisi daha mantıklı?

Hocam 2'sini de birazcık oynadım bitirmek kısmet olmadı çok sıkıldım. PS oyunlarında genel bir animasyon kalitesi film kalitesi seviyesi var. Bunun haricinde 2 sinin de oynanışları çok güzel değil. Benim için Dying Light > Days Gone desem yeridir. Ama Days Gone'ın geçiş sahneleri falan müthişti.

Horizon Zero Dawn'ı yorum yapabilecek kadar oynamadım başında direk kapattım. Ama oynanış kısmı Days Gone'a göre çok daha iyiydi. Yorumlarını incelediğimde hikayesinin güzel ve geneli sıkıcı bulanlar var.

Benim gözümde Dying Light > Horizon Zero Dawn > Days Gone. Horizon Zero Dawn daha Epic bir hissiyatı var.

Sizce hangisi daha mantıklı?

Horizon.

Hocam 2'sini de birazcık oynadım bitirmek kısmet olmadı çok sıkıldım. PS oyunlarında genel bir animasyon kalitesi film kalitesi seviyesi var. Bunun haricinde 2 sinin de oynanışları çok güzel değil. Benim için Dying Light > Days Gone desem yeridir. Ama Days Gone'ın geçiş sahneleri falan müthişti.

Horizon Zero Dawn'ı yorum yapabilecek kadar oynamadım başında direk kapattım. Ama oynanış kısmı Days Gone'a göre çok daha iyiydi. Yorumlarını incelediğimde hikayesinin güzel ve geneli sıkıcı bulanlar var.

Benim gözümde Dying Light > Horizon Zero Dawn > Days Gone. Horizon Zero Dawn daha Epic bir hissiyatı var.

Dying Light Days Gone'dan iyi mi :D gerçi şahsi yorumunuz ama güldüm k. B yın hocam.

Şimdi hesabımda 357TL var bu iki oyunu ya da Uncharted'ı alabilirim. İleride zamlanacak diye şimdiden almak istiyorum. Sizce paramı bekletmeli miyim yoksa 3'ünden birini almalı mıyım?

Şimdi hesabımda 357TL var bu iki oyunu ya da Uncharted'ı alabilirim. İleride zamlanacak diye şimdiden almak istiyorum. Sizce paramı bekletmeli miyim yoksa 3'ünden birini alınır mı?

Birazcık senin beklentine kalmış. Oyunları az çok biliyorsundur hangisi seni daha çok heyecanlandırıyor veya direk oynamayı düşünüyorsan.

Şu zam olaylarını düşünüp almak istiyorsan. Horizon Zero Dawn falan alman daha mantıklı çünkü 130 civarına bir daha bulamayabilirsin.
Uncherted şu an 350 falan desek. Zam gelsin 2 katı olsun. 1 yıl sonra %50 indirimle yine aynı fiyata alabilirsin. Ama Days Gone ve Horizon Zero Dawn zor.

Geri
Yukarı